Nitišs izcīna otro vietu Pērnavas četru stundu sacīkstē, Zviedris uzvar savā klasē

Foto: BaTCC

Ar iespaidīgu dalībnieku sastāvu gan no dalībnieku, gan no automašīnu puses noslēdzies kārtējais Baltijas izturības sacensību posms Pērnavas “Porsche Ring” trasē, kur otro vietu absolūtajā vērtējumā izcīnīja Reiņa Nitiša pārstāvētā komanda, TC3 klasē Valteram Zviedrim uzvara “Albe Alliance Racing” komandas sastāvā, bet otrā vietu klasē ieņēma “LV Racing” komanda.

Četru stundu izturības sacensībās uz starta stājās 24 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Lielbritānijas un Izraēlas. Kvalifikācijas braucienā uzvaru izcīnīja Juta Racing komanda no Lietuvas, aiz sevis atstājot vēl vienu Juta Racing ekipāžu ar “Audi R8 LMS GT3 EVO II” automašīnām. Trešo starta vietu ieņēma “Relaa Racing” komanda no Somijas, bet ceturtie – “Hmobile by AMG customer Racing” ar Reini Nitišu pie stūres.

Sacensību startā pirmo vietu nosargāja “Juta Racing” komanda, kurai cieši sekoja “Relaa Racing” un “Hmobile by AMG Customer Racing” komandas. Nitišs līdz savas maiņas beigām spēja izkarot otro pozīciju, nododot stafeti komandas biedriem. Sacensību noslēgumā pēc vairākām līderu maiņām, uzvara | Juta Racing| komandai, otrā vieta | Hmobile by AMG Customer Racing” ar Nitišu sastāvā, bet trešo vietu ieņēma komanda no Somijas – “Relaa Racing”.

“Tehnisku problēmu dēļ izlaidēm rīta treniņus, tāpēc kvalifikācija sanāca kā treniņu braucieni,bet sacensības bija labas un aizraujošas. Diemžēl, komandas biedra pārkāpumu dēļ tikām sodīti, tāpēc izpalika cīņa par uzvaru kopvērtējumā, bet finišs otrajā vietā šajos apstākļos mūsu komandai ir kā uzvara,” pēc finiša atzina Reinis Nitišs.

“Touring Car 3” (TC3) klases braucienā septiņu komandu konkurencē starp līderiem gan kvalifikācijas, gan sacensību braucienos bija “LV Racing” komanda ar “Audi RS3 LMS TCR” automašīnu, kuru pilotēja Ivars Vallers un Mārtiņš Lapiņš. Sacensības godam noslēgtas otrajā vietā, piekāpjoties vien lietuviešu komandai “Albe Alliance Racing Team”, bet apsteidzot vairākas spēcīgas komandas no Lietuvas un Igaunijas.

“Diesel” klasē uzvara lietuviešu komandai “Dvaras Racing”, TC2 klasē ātrākie igauņi “Neomatic by Krauman Motors”, bet GT AM klasē pirmā vieta “Dream 2 Drive” komandai.

Nankang divu stundu izturības sacensībās uzvara absolūtajā vērtējumā “Anjese Dream 2 Drive” komanda ar “BMW M3 e92” automobili, otrā vieta “Albe Alliance Racing Team” komandai ar pilotiem Ramūnu un Titu Čapkauskiem, bet trešā vieta “Hemi Racing by Statomenas”.

Toties V1600 klasē uzvara latviešu komandai “LDV Racing”. BMW 325 CUP klasē ātrākā ekipāža bija “EST1 Racing”, BTC3 klasē uzvara igauņiem “Reinup Motorsport”, BTC2 klasē vēl vienai igauņu komandai “Race.Attack”.

Baltijas un Latvijas autošosejas čempionāta noslēdzošais posms norisināsies no 22. līdz 24. septembrim Rīgā, Biķernieku trasē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *