Jau rīt Šlēgelmilhs startēs F3 Euroseries nākošajos posmos

Info: LAF preses dienests
Foto: Z.Zālamans

Haralds Šlēgelmilhs devies uz Londonu, lai šajā nedēļas nogalē Brands Hatch trasē piedalītos F3 Euroseries trešajā un ceturtajā posmā. Aprīļa nogalē Haralds veiksmīgi aizvadīja šī sacensību seriāla pirmos posmus.

Haralds Šlēgelmilhs šajā sacensību seriālā ir vēl iesācējs, un šī viņam ir pirmā sezona F3 Euroseries. Aprīlī Haralds aizvadīja F3 Euroseries pirmo un otro posmu, kuros, neskatoties uz formulas tehniskajām problēmām, izcīnīja attiecīgi 12. un 11. vietu. Kā atzina Haralds, vēl ir jāapgūst daudz nianses, lai sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus. Gatavojoties trešajam un ceturtajam posmam, Šlēgelmilha komanda veikusi vairākus uzlabojumus formulai – uzstādīta aerodinamikas pakete un uzlabotas bremzes, tāpēc paredzams, ka Haralds šajos posmos uzrādīs ievērojamāki labākus rezultātus kā iepriekšējos. Haralds Šlēgelmilhs pārstāv Austrijas „HS Technik” komandu.

Šodien no plkst. 9.30 pēc Anglijas laika Haralds Šlēgelmilhs Brands Hatch trasē sāks treniņbraucienus, lai plkst. 16.15 piedalītos kvalifikācijas braucienos. Sacensību seriāla trešais posms risināsies rītdien, tā sākums plkst. 11.35 pēc vietējā laika. Ceturtais posms notiks jau svētdien, 10.jūnijā, turpat Brands Hatch trasē, un tā sākums plkst. 11.15 pēc vietējā laika.

Haralds Šlēgelmilhs, kurš ar autosportu nodarbojas no 8 gadu vecuma, ir pirmais un vienīgais latvietis, kurš ir ne tikai piedalījies Formula 3 sacensībās Vācijā, bet arī izcīnījis čempiona titulu. Jāpiebilst, ka Latvijas Automobiļu federācijas un Hansa Līzings rīkotajā Latvijas autosporta čempionu godināšanas pasākumā Haralds izcīnīja titulus „Populārākais autosporta čempions 2006″ un „Latvijas Autosporta cerība”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *