Haralds Šlēgelmilhs uzvar Formula Master braucienā Čehijā

Info: Viesturs Saukāns
Foto: Trident Racing

Latvijas autosportists Haralds Šlēgelmilhs izcīnījis uzvaru „Formula Master” čempionāta trešā posma otrajā braucienā Čehijā, Brno trasē, seriāla kopvērtējumā paceļoties uz trešo vietu.

Haralds Šlēgelmilhs pēc astotās vietas sestdien Brno posma pirmajā braucienā svētdienas sacīksti sāka no pirmās starta pozīcijas. Noturējis līderpozīciju no starta līdz finišam, Šlēgelmilhs izcīnīja gan savu, gan „Trident Racing” komandas pirmo uzvaru „Formula Master” čempionātā.

„Pēc sestdienas brauciena veicām ievērojamas izmaiņas mašīnas regulējumā, kas automobili padarīja ātrāku. Taču sacīkstes vidū mašīnai sāka pamatīgi izslīdēt priekšpuse, kas sarežģīja manu braucienu. Centos atvairīt visus sekojušā konkurenta Lopesa uzbrukumus, kas veiksmīgi izdevās. Esmu ļoti priecīgs par šo rezultātu, darbu, ko paveicām kopā ar komandu un ceru turpināt demonstrēt šādu sniegumu arī nākamajos posmos,” sacīja Haralds Šlēgelmilhs.

Pēc šī panākuma Latvijas autosportists „Formula Master” kopvērtējumā atrodas trešajā vietā, par 14 punktiem piekāpjoties sezonas līderim nīderlandietim Krisam van der Driftam, bet par desmit punktiem atpaliekot no otrās vietas īpašnieka vācieša Mihaela Amermillera. Šis ir Haralda Šlēgelmilha otrais pjedestāls aizvadītajos trijos posmos (sešos braucienos) – pirmā posma otrajā braucienā Valensijas trasē Spānijā Haralds guva otro vietu. Čempionātā atlikuši pieci posmi (desmit braucieni).

„Formula Master” 3. posms – Brno, Čehija
2. brauciena rezultāti
1. Haralds Šlēgelmilhs (Latvija, „Trident Racing”) 42:00,176
2. Pablo Sančess Lopess (Meksika, „Cram Competition”) +0,832
3. Norberts Sīdlers (Austrija, „ADM Motorsport”) +10,078
4. Mihaels Amermillers (Vācija, „Iris Project”) +10,410
5. Kriss van der Drifts (Nīderlande, „J.D.Motorsport”) +10,941
6. Sergejs Afanasjevs (Krievija, „J.D.Motorsport”) +11,562

Kopvērtējums pēc 3. (no 8) posma
1. van der Drifts 34
2. Amermillers 30
3. Šlēgelmilhs 20

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *