Haralds Šlēgelmilhs startēs Āzijas GP2 3. posmā Malaizijā

Info: Viesturs Saukāns LAF Preses dienesta vadītājs
Foto: automobilsport.com

Latvijas autosportists Haralds Šlēgelmilhs aizvadīs trešo Āzijas GP2 posmu Malaizijā, Sepangas trasē. Āzijas GP2 sacensības notiks F-1 čempionāta otrā posma Malaizijas Grand Prix nedēļas nogales ietvaros. Tiek uzskatīts, ka šādā situācijā augstvērtīgs jauno pilotu klasē sasniegtais rezultāts daudz vairāk piesaista potenciālo darba devēju – F-1 komandu vadītāju un menedžeru – interesi.

Haraldam Šlēgelmilham šī būs ļoti izšķiroša sacensība, jo pēc neveiksmīgiem pirmajiem diviem posmiem labs rezultāts Malaizijā ļautu ar jaunu sparu veikt Haralda pašreklāmas kampaņas atbalstītāju meklējumos.

„Pirmie divi posmi Apvienotajos Arābu Emirātos un Indonēzijā nebija veiksmīgi,” atzīst „Trident Racing” pilots Haralds Šlēgelmilhs. „Jūtu, ka iespējami labi rezultāti, ko parādīja arī Indonēzijas posma kvalifikācija, taču līdz šim pietrūcis sportiskās veiksmes. Malaizijas sacensībām esmu pilnībā gatavs, ar nepacietību gaidu iespēju startēt vienā no pasaules labākajām autosacīkšu trasēm!”

„Starp iepriekšējo un gaidāmo posmu aizvadīju izmēģinājumus Itālijā, testējot vasaras sezonai paredzēto tehniku – „Formula Master” sērijas automobili. Mašīna bija tikko no rūpnīcas, tāpēc inženieri aizvadīja garas darba stundas, lai savestu mašīnu braukšanas kārtībā. Pēc dažiem apļiem sapratu, ka šīs klases mašīna ir interesanta un jūtu, ka vasaras sezonā varēšu cīnīties par labiem rezultātiem.” Šlēgelmilhs arī „F-Master” čempionātā startēs itāļu komandas „Trident Racing” sastāvā.

Malaizijā Haralds Šlēgelmilhs piektdien, 21. martā aizvadīs brīvos treniņus un kvalifikāciju, bet abi braucieni notiks, attiecīgi, sestdien un svētdien. Sacensības gan tiešraidē, gan atkārtojumā varēs vērot kabeļtelevīzijas kanālā „Eurosport 2″.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *