Haralds Šlēgelmilhs sāk līderu vidū

Info: Viesturs Saukāns
Foto: „Sutton Images

Nedēļas nogalē Po trasē Francijā notiks „Formula Master” čempionāta otrais posms, kurā startēs arī Latvijas autosportists Haralds Šlēgelmilhs. Piektdienas rītā pirmajos brīvajos treniņos latvietis uzradīja piekto labāko rezultātu, kļūstot par labāko braucēju no „Trident Racing” komandas pilotu trio.

„Formula Master” čempionāta pirmo posmu Valensijas trasē pirms divām nedēļām Šlēgelmilhs aizvadīja veiksmīgi, otrajā braucienā gūstot otro vietu, bet kopvērtējumā pēc šīs sacīkstes nonākot ceturtajā pozīcijā. Tomēr Haralds nebija apmierināts ar Spānijas sacīksti: „Nepaveicās kvalifikācijā, tāpēc pirmajā braucienā nevarēju sasniegt neko vairāk par astoto vietu. Otrais brauciens bija labs un tas parādīja, ka varu turpināt cīņu par šī seriāla čempiona titulu, kas ir mans mērķis.”

Pirmajā posmā ļoti spēcīgs bija holandietis Kriss van der Drifts, kurš uzvarēja abos braucienos, pat neskatoties uz faktu, ka otro sacīksti sāka no astotās vietas. Šlēgelmilhs sacīja, ka nojauš viņa ātruma atšķirības: „Viņa pārsvars slēpjas tehnikas sagatavotībā. Mēs zinām, kurā virzienā jāstrādā, lai tiktu holandietim līdzi. Nedaudz zaudējam pārējiem konkurentiem pieredzes ziņā darbā ar šīm mašīnām, jo mūsu „Trident Racing” ir vienīgā debitante no visām startējošajām vienībām. Taču komanda ir arī viena no profesionālākajām, tāpēc esmu drošs, ka ir iespējams uzvarēt!”

Tiesa, pirmie brīvie treniņi Po trasē sākušies ar van der Drifta pārākuma kārtējo demonstrējumu. Viņš par 0,37 sekundēm pārspējis tuvāko sekotāju, savukārt Šlēgelmilhs čempionāta līderim zaudēja aptuveni 0,7 sekundes. Haralda piektais rezultāts viņam svešā ielu trasē ir daudzsološs sniegums. Čempionāta dalībnieki šodien aizvadīs arī otru brīvo treniņu sesiju (no 13:45 – 14:30 pēc Latvijas laika). Kvalifikācija sāksies 19:30 un ilgs līdz 20:20. Pirmais brauciens sestdien pl. 13:30, bet otrais svētdien 15:10.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *