Haralds Šlēgelmilhs noslēgs Formula Master sezonu

Info: Viesturs Saukāns

Šajā nedēļas nogalē Itālijā, Moncas trasē tiks aizvadīts „Formula Master International” čempionāta pēdējais posms – sezonas 15. un 16. brauciens. Sacīkstē startēs arī Haralds Šlēgelmilhs, kurš līdz šim sakrājis pietiekami daudz punktu, lai nonāktu čempionāta ceturtajā vietā.

Šis posms Haraldam Šlēgelmilham būs interesants, jo Latvijas sportistam būs iespēja strādāt vienā komandā ar F-1 izmēģinājumu pieredzi guvušo vācieti Mihaelu Amermilleru. Vācu sportists ir vienīgais, kurš kaut teorētiski var panākt šā gada čempionāta līderi Krisu van der Driftu. Amermillers pirms pēdējā posma mainījis komandu, atzīstot, ka viņu iespaido „Trident Racing” sniegums un nākotnes iespējas GP2 čempionātā.

Haralds Šlēgelmilhs ir salīdzinoši drošā kopvērtējuma ceturtajā pozīcijā. Lai varētu cīnīties par bronzas medaļu, Moncas sacīkste jāaizvada izcili (uzvaras abos braucienos), turklāt jācer, ka konkurents Fabio Laimers paliks bez ieskaites punktiem – šāds scenārijs, objektīvi, šķiet tikai teorētiski iespējams.

Līdz ar nedēļas nogales sacīksti Itālijā noslēgsies „Formula Master” sezona – vēl viens pakāpiens Haralda Šlēgelmilha autosportista karjerā, kuras mērķis ir nokļūšana F-1 pasaules čempionātā. Jau šobrīd sportists un viņa pārstāvji aktīvi darbojas, lai pēc iespējas ātrāk noskaidrotu pilota nākamā gada iespējas un plānus.

Moncā līdz piektdienas pusdienlaikam tiek aizvadītas divas brīvo treniņu sesijas, bet 17:15 pēc Latvijas laika sāksies kvalifikācijas brauciens. Pirmā sacīkste notiks sestdien 4. oktobrī, pl. 13:20 pēc Latvijas laika, bet sezonas pēdējais starts svētdien 5. oktobrī, pl. 15:20.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *