Haraldam Šlēgelmilham Indonēzija neveiksmīga

Info: Viesturs Saukāns
Foto: gp2.gpupdate.net

Latvijas autosportists Haralds Šlēgelmilhs neveiksmīgi aizvadījis Āzijas GP2 čempionāta otro posmu Indonēzijā, Sentulas trasē. Neizdevās finišēt nevienā no diviem braucieniem, lai arī sestdienas kvalifikācijā sasniegtā astotā starta vieta bija daudzsološs rezultāts.

Sestdien Āzijas GP2 otrā posma pirmajā braucienā drīz pēc starta Šlēgelmilha priekšā notika divu konkurentu sadursme. Viena no avarējušajām mašīnām nostājās Haralda ceļā un latvietim nebija iespēju no tās izvairīties.

Svētdienas rītā otrajā braucienā trase bija slapja, taču žūstoša. Daži braucēji – arī Šlēgelmilhs – centās izmantot situāciju un braucienu sāka ar sausajam laikam paredzētajām riepām, tādā veidā cerot izvairīties no riepu maiņas trasei nožūstot. Diemžēl trase žuva pārāk lēni, un Haraldam neizdevās noturēties trasē. Rezultātā izstāšanās arī otrajā braucienā.

Pirmajā braucienā Sentulā uzvaru guva šveicietis Sebastjans Buemi pēc tam, kad tika diskvalificēts pirmajā vietā finišējušais itālis Luka Filipi. Svētdien, otrajā braucienā labākais bija malaizietis Fairužs Fozī. Šlēgelmilha „Trident Racing” Sentulā guva arī pirmos punktus – pēc izstāšanās pirmajā braucienā sesto vietu svētdienas sacīkstē guva komandas biedrs ķīnietis Ho Pins Tungs.

Nākamais Āzijas GP2 čempionāta posms notiks 22.-23. martā Malaizijā, Sepangas trasē, kad Āzijas GP2 būs F-1 pasaules čempionāta pavadošā klase.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *