“Dzintara Aplis” sezonas trešais posms aizvadīts Pērnavā

Pagājušās nedēļas nogalē lielā karstumā Pērnavā, sacīkšu trasē “auto24ring” aizvadīts Latvijas čempionāta trešais posms vēsturiskajā autošosejā “Dzintara Volga”.

Par uzvarētājiem savās klasēs kļuva Ainars Šēnfelds (“Volga”), Aivars Laipnieks (“VAZ 1300”), Pēteris Laipnieks (“VAZ 1600”), Toivo Ninnass (“Formula Easter”) un Jāks Kūls (“Formula Mondial”).

“Dzintara Volga” sacīkšu abos braucienos pirmais trijnieks identisks – Ainaram Šēnfeldam uzvara, otrā vieta Normundam Dobumam, kamēr trešais abas reizes finišēja Andrejs Paupers. Abās sacīkstēs Šēnfelda pārsvars pār Dobumu finišā bija aptuveni 10 sekundes – viņam posmā uzvara, Dobumam otrā un Pauperam trešā vieta.

10. Ivars Aukstikalnis, 19

“Žiguļu” ieskaitē arī abos braucienos pirmā trijnieka izkārtojums identisks. Gan pirmajā, gan otrajā braucienā uzvarēja Pēteris Laipnieks, aiz sevis atstājot Kristapu Ābolu un Rūdolfu Šmitu. Pirmajā braucienā Laipnieka pārsvars pār tuvāko sekotāju bija 3 sekundes, otrajā braucienā Ābols atpalika 1.4 sekundes. Laipniekam, Ābolam un Šmitam pirmās trīs vietas “VAZ 1600” klasē, kamēr “VAZ 1300” klasē posmā uzvarēja Aivars Laipnieks, kuram klašu apvienotajos braucienos astotā un piektā vieta. Otrajā vietā posmā “VAZ 1300” klasē Mārtiņš Lagzdiņš, trešais – Juzefs Maļevskis.

“Formulu” sacensībās abās sacīkstēs nepārspēts palika igaunis Jāks Kūls. Pirmajā braucienā otro vietu guva Indulis Rukuts, kurš zaudēja 13 sekundes, trešo vietu izcīnīja Tāvi Krons. Otrajā bracienā Kronam otrā vieta un 9 sekundes līdz uzvarētājam, bet Rukuts – trešais. “Formula Mondial” klasē Kūlam uzvara šajā posmā, Kronam otrā vieta, bet Rukuts palika trešais. “Formula Easter” kategorijā startēja tikai Toivo Ninnass.

“Dzintara Aplis” sezonas ceturtais posms notiks 31. jūlijā Biķernieku trasē.