Noslēgsies LAF Folkreisa Ziemas kauss, uz uzvaru pieci pretendenti

Sestdien, 27. februārī pl.10:30 Jēkabpils pusē, Kalna pagasta Pilskalnu trasē, tiks aizvadīta LAF Folkreisa Ziemas kausa pēdējā sacīkste. Uz uzvaru kopvērtējumā pieci pretendenti – Renārs Ēķis, Ritvars Kārkliņš, Raivis Biezais, Mārtiņš Spīķis un Emīls Baltaiskalns. Posms arī LAF Krosa komisijas kausa izcīņā. Šis seriāls gan vēl nebeidzas, jo turpināsies ar posmiem vasarā.

Līdz ar nestabilo ziemu un sarežģītajiem laika apstākļiem no septiņiem paredzētajiem posmiem folkreisā būs izdevies aizvadīt četrus. Ar to pietiek, lai sezona formāli tiktu uzskatīta par notikušu. Sportiski LAF Folkreisa Ziemas kauss izvērties dramatiski, jo pēdējā posmā par kopvērtējuma uzvaru cīnīsies pieci braucēji. Ēķis sakrājis 48 punktus, Kārkliņš, Biezais un Spīķis guvuši pa 45 punktiem, bet 35 punkti un teorētiskas izredzes uz uzvaru arī Baltaiskalnam. Visi minētie, kā arī Matīss Pelēnis, Mārtiņš Starks, Edvīns Vansovičs un Rihards Dainis ir uzvaras pretendenti pēdējā posmā sestdien. Kopumā par ziemas pēdējo folkreisa uzvaru cīnīsies 26 pieteiktie dalībnieki.

Komandu vērtējumā posmu pirms finiša līdere ir Kārkliņa, Starka un Daiņa Streamline Racing vienībai, kurai seko Autocross.lv Folkreisa komanda un SK Garkalne Racing. Junioru kausā vadībā Matīss Pelēnis, kurš, līdz ar dažu posmu atcelšanu, jau kļuvis neaizsniedzams tuvākajam sekotājam Adrianam Pūgam.

LAF Krosa komisijas kausā sestdien Pilskalnu trasē uz starta stāsies visi kopvērtējuma līderi – Juris Zembergs, Edijs Ošs un Aivars Galbāliņš. Krosam ziemas sezona gan nenoslēgsies ar kausu pasniegšanu, jo LAF Krosa komisijas kausa izcīņa apvieno gan ziemas, gan vasaras sacīkstes.

Folkreiss atgriežas Pilskalnu autotrasē pēc vairāku gadu pārtraukuma. Šī sacīkste kalpos kā pārbaudes posms pirms vasarā gaidāmās Latvijas autokrosa čempionāta atgriešanās Jēkabpils pusē – Pilskalni čempionātu pēdējo reizi uzņēma pirms aptuveni 20 gadiem.

Trases atrašanās vietu un citu informāciju var meklēt autocross.lv.

Informāciju sagatavoja:
Viesturs Saukāns,
LAF Preses dienesta vadītājs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *