Nitišs aiziet no “Olsbergs MSE”, drīzumā paziņos jauno komandu

Foto: reinisnitiss.com

Latvijas rallijkrosa braucējs Reinis Nitišs sociālajos medijos izteicis atvadu vārdus OlsbergsMSE komandai, kuras sastāvā aizvadīja iepriekšējo divu gadu pasaules rallijkrosa čempionātu. Nojaušams, ka jau šodien var oficiāli kļūt zināms Reiņa šā gada plāns.

“Esmu gatavs spert nākamo soli savā sacīkšu braucēja karjerā, tādēļ vēlos pateikties OMSE komandai. Jūs palīdzējāt man ienākt pasaules čempionātā un mums kopā ir bijuši neskaitāmi lieliski mirkļi, kurus es nekad neaizmirsīšu. It īpaši uzvaru Norvēģijā. Šos divus gadus biju komandā, kas zina, kā sasniegt labu rezultātu, un smagi strādā, lai to izdarītu. Paldies jums un tiekamies jau pavisam drīz. P.S. Vairāk jaunumi gaidāmi jau drīzumā,” komentē Nitišs.

2014.gadā Nitišs pasaules čempionātā ar OlsbergsMSE vienību guva trešo vietu SuperCar klasē, pērn sasniegta septītā vieta.

Šobrīd par Reiņa plāniem cirkulē dažādas baumas, sākot pat ar startu RX Lites seriālā, beidzot ar, iespējams, visticamāko versiju par All-Inkl.com komandu un SEAT automašīnām.

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *