Nitiša pārstāvētajā “SuperCar” klasē debitēs arī Jānis Baumanis

Latviešu rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis 2015. gada sezonā debitēs pasaules čempionātā, atsevišķos posmos startējot spēcīgākajā klasē “SuperCar”.

Baumanis ir kļuvis par “Hansen Talent Development” programmas dalībnieku un šī iespēja viņam pavērs ceļu uz rallijkrosa virsotni. “SuperCar” klasē startē jaudīgākās mašīnas un labākie piloti, līdz ar to Baumanim būs reāla iespēja izmēģināt spēkus ar pašiem spēcīgākajiem braucējiem.

Tāpat Baumanis varēs saņemt konsultācijas no pieredzējušā rallijkrosa braucēja Keneta Hansena.

Baumanis ar “Peugeot 208 SuperCar” mašīnu startēs pasaules rallijkrosa čempionāta posmos Lielbritānijā, Norvēģijā un Turcijā. Savukārt plašākā programma latvietim būs Eiropas čempionātā, kur viņš mēģinās kļūt par “Super 1600” klases čempionu. Kā zināms, pērn šajā čempionātā Baumanis izcīnīja trešo vietu.

“Mans sapnis beidzot kļuvis par realitāti un šogad startēšu trijos “SuperCar” posmos,” stāsta Jānis Baumanis, kurš līdz ar to turpina iet Reiņa Nitiša pēdās. “Pagājušajā gadā ieguvu labu priekšstatu par visām trasēm un šobrīd ar nepacietību gaidu jauno iespēju. Hansens ir viens no zināmākajiem vārdiem rallijkrosā un var daudz palīdzēt, bet “Peugeot 208″ jau pērn bija viena no ātrākajām mašīnām.”

Lielbritānijas posms notiks 24. maijā, Norvēģijas sacīkstes risināsies 23. augustā, bet Turcijā “SuperCar” mašīnas redzēsim 4. oktobrī. Savukārt pasaules čempionāts startēs no 24. līdz 26. aprīlim Portugālē, kur vienlaikus, kā ierasts, redzēsim gan “SuperCar”, gan “Super 1600” braucējus.

Teksts: 4rati.lv
Foto: facebook.com/janisbaumanisrx

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *