NEZ Rallijkrosa čempionāta posms Latvijā

Klāt vasara un autosporta sezona Latvijā uzņem apgriezienus. 12-13. jūlijā sporta komplekss “333”, Ropažos uzņems Ziemeļeiropas zonas(NEZ) rallijkrosa čempionātu. NEZ rallijkrosa čempionāts tiek aizvadīts kopš 2004 gada. Visveiksmīgāk līdz šim startējuši Latvijas sportisti, izcīnot visus augstākos titulus komandu vērtējumā. Indviduāli par čempioniem, bez Latvijas sportistiem, kronēti arī somi un lietuvieši.

Šīs būs vienas no nedaudzajām rallijkrosa sacensībām Latvijā un dos iespēju skatītājiem tuvāk iepazīt šo atraktīvo un Eiropā tik populāro autosporta veidu. Bez jau ierastajām automobiļu klasēm: Fast1600, Super2000, Open(aizmugures piedziņa), Divīzija-1(pilnpiedziņa), šo sacensību ietvaros skatītāji varēs vērot arī NEZ Croskartu sacensības un Lietuvas „Golf” kausa cīņas. Rallijkrosa sacensībās piedalīsies sportisti no Skandināvijas, no Somijas ar Silvo Viitanenu priekšgalā, Dānijas, Norvēģijas, Zviedrijas un kaimiņi no Igaunijas, Lietuvas un Krievijas. Latviju pārstāvēs I. Krūmiņš, J. Aleksējevs, R. Safonovs u.c.

Sestdien, 12.jūlijā būs iespēja vērot brīvos treniņbraucienus un pirmo kvalifikācijas braucienu, kā arī ielūkoties sportistu nometnēs, aplūkot „kaujas ratus”. Kā arī vakarā izlīksmoties zaļumballē, kurā spēlēs latviešu mūziķi

Savukārt svētdien, 13.jūlijā, plkst. 11.00 notiks sacensību atklāšana, tad sekos divas kvalifikāciju braucienu sērijas un finālbraucieni. Lai skatītājiem nebūtu jāgarlaikojas, braucienu starplaikos varēs vērot Drift Show un atraktīvo motobike šovu Stuntfighters Team Latvia izpildījumā.

Sīkāka informācija: www.ikerallycross.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *