Baumanim “RX Lites” debijā pjedestāls, Nitišs Turcijā paliek bez fināla

Ar lielisku trešo vietu Turcijā rallijkrosa pilnpiedziņas klasē “RX Lites” debitējis Jānis Baumanis, kamēr Reinis Nitišs “SuperCar” klasē turpat Stambulā nespēja iekļūt finālā.

Nitišs pēc pirmās dienas diviem kvalifikācijas braucieniem pasaules rallijkrosa čempionāta priekšpēdējā posmā bija sestais, bet sestdienas rītā spēja pakāpties uz augšu un pusfināla fāzi sasniedza jau kā piektais ātrākais. Tomēr pusfinālā tika zaudēts duelī ar 2014. gada “SuperCar” čempionu Peteru Solbergu, kurš finišēja trešais, atstājot Nitišu ceturtajā vietā un bez iespējas sacensties finālā.

Izšķirosājā sacīkstē šoreiz lieliski nostartēja Nitiša komandas biedrs “Olsbergs MSE” vienībā Andreass Bakeruds, gūstot uzvaru, kamēr otrais finišēja Timijs Hansens, bet trešo vietu guva Tomass Heikinens. Jāpiemin, ka tieši Hansens un Heikinens ir Nitiša sīvākie sāncenši cīņā par otro, trešo un ceturto vietu sezonas kopvērtējumā.

“SuperCar” fināls:

1. Andreas BAKKERUD
2. Timmy HANSEN
3. Toomas HEIKKINEN
4. Anton MARKLUND
5. Henning SOLBERG
6. Petter SOLBERG

Savukārt Jānis Baumanis “RX Lites” klasē, kurā šonedēļ startēja pirmo reizi, pēc sestdienas kvalifikācijām bija trešais. Trešajā braucienā viņš pacēlās jau uz otro vietu, bet ceturtajā kvalifikācijā avarēja, pusfinālu sasniedzot kā trešais ātrākais četru kvalifikāciju summā.

Pēc izcīnītās trešās vietas pusfinālā, finālu “SET Promotion” komandas braucējs sāka no trešās rindas, tomēr spēja finišēt trešjā vietā, debijas reizē kāpjot uz pjedestāla. Uzvara Sebastjanam Eriksonam, bet otrā vieta Kevinam Hansenam.

“RX Lites” fināls:

1. Sebastien ERIKSSON
2. Kevin HANSEN
3. Jānis BAUMANIS
4. Kevin ERIKSSON
5. Daniel HOLTEN
6. Yigit TIMUR

Šobrīd līdz sezonas beigām atlicis vairs tikai viens posms, kas 28. un 29. novemberī notiks Argentīnā.

Info: rallycrossrx.com
Foto: facebook.com/janisbaumanisrx

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *