Autokrosa un folkreisa sezona turpināsies Ludzā

Foto: Klāvs Benefelds, Autocross.lv

Sestdien Ludzā, Makašānu trasē turpināsies Folkreisa un Krosa komisijas kausa sezona – abiem seriāliem ceturtais posms. Trešdiena ir pēdējā pieteikumu diena šai cīņai!

Pēdējās pieteikumu dienas pusdienlaikā dalībnieku skaits jau noslēdz septīto desmitu, kas nozīmē, ka braucēju sastāvs jaunajā trasē būs aizraujošs. Interesanti, ka skatītājiem iespēja redzēt pasākumu bez maksas!

Frāze “jaunā trase” gan ir apspriežams lielums. Savulaik Ludzā jau norisinājās Folkreisa sacensības – 2014. gadā uzvaru sasniedza Guntars Gabrāns. Taču pēc tam trases konfigurācija pilnībā izmainījusies, gan starta laukuma izvietojums, gan līkumi ir pavisam atšķirīgi no tā gada konfigurācijas. Arī rīkotāju rindās izmaiņas – šā brīža Ludzas posma projektu virza Boriss Kotovs, kuru sportisti līdz šim pazīst arī kā sacensību tiesnesi Krosa komisijas sacensībās. Šī rīkotāju komanda šoziem sarīkoja arī divus Folkreisa un autokrosa Ziemas kausa posmus, kļūstot par pirmajiem Latvijas Folkreisa un autokrosa vēsturē, kas ziemā sarīko divas sacīkstes vienā nedēļas nogalē.

Trešdien pusdienlaikā Folkreisā pieteikušies vairāk nekā 50 dalībnieki, Krosa komisijas kausā vairāk nekā desmit, bet Folkreisa 4WD klasē septiņi braucēji. Paredzams, ka visos trijos vērtējumos braucēju skaits vēl palielināsies.

Folkreisa pamatklases ietvaros esošajās Dāmu un Junioru ieskaitēs 12 stundas pirms pieteikumu termiņa beigām, attiecīgi, desmit un astoņi dalībnieki. Tomēr visus sastāvus pētīsim ceturtdienas rītā.

Izmantotie resursi: www.autocross.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *