Ar pārsteigumiem sākusies 333 rallijkrosa pēdējā pieteikšanās diena

Otrdiena ir pēdējā diena, kad sportisti bez sankcijām var pieteikties sestdienas, 2. maija Autocross.lvRX Cup 2015 sacīkstei. Rallijkrosa, kroskartu un folkreisa pieteikumu saraksts vēl pirms pēdējiem pieteikumiem sarūpējis pārsteigumus.

Ja folkreisā un rallijkrosā pašlaik pieteikušies prognozēti dalībnieki, tad patīkami pārsteiguši koskartu braucēji. Pieteikta 11 braucēju komanda no Krievijas. Četri dalībnieki līdz ar to CK 85 klasē, uz astoņiem sportistiem uzlec CK 125 klase (tiek gaidīti vēl divi latvieši), pieci braucēji apvienotajā CK 250/650 klasē – viens Krievijas braucējs, trīs igauņi un mūsu Dāvis Tobiass. Vēl gaidāms viens igauņu pieteikums, kāds potenciālais dalībnieks šobrīd apslimis, taču gatavojas pieteikties.

Labs sastāvs SuperCar klasē – kolektīvam pievienojies arī Agris Brediks.

Pēdējā dienā plānoti papildinājumi visos vērtējumos. Otrdienas rītā dalībnieku kopējais skaits ir 71.

Ar pieteikušos dalībnieku sarakstu var iepazīties ŠEIT >>

Sestdien, 2. maijā sporta kompleksā 333 norisināsies Autocross.lv Rallijkrosa kausa izcīņa. Sacīkstē pulcēsies rallijkrosa, folkreisa un kroskartu braucēji. Šis būs viens no diviem rallijkrosa pasākumiem šā gada Latvijas autosporta sezonā. Uz starta ne tikai krosa un rallijkrosa braucēji, bet arī disciplīnas debitanti no citiem autosporta veidiem. Maija sākuma pasākumā piedalīties uzaicināti Baltijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas un Somijas rallijkrosa un kroskartu braucēji.

Teksts: autocross.lv
Foto: Kaspars Cikmačs (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *