Atceļ Latvijas rallijkrosa čempionāta pirmo posmu Biķernieku trasē

28/04/2021 |

Foto: Toms Paipals Photography

Lai gan līdz beidzamam tika strādāts, lai 8. un 9. maijā nodrošinātu Latvijas rallijkrosa čempionāta un NEZ Kroskartu čempionāta startu Biķernieku trasē, Rīgā, vispārējo ierobežojumu dēļ sacīkstes tomēr nācies atcelt.

“Rallycross.lv” paziņojumā teikts: “Līdz šim nepaziņojām par pirmā NEZ Kroskartu čempionāta un Latvijas rallijkrosa čempionāta sacensību posma atcelšanu vai pārcelšanu, jo bija cerība šīs sacīkstes aizvadīt noteiktajā nedēļas nogalē, 8. un 9. maijā. Diemžēl vairs ilgāk nevaram gaidīt atbildīgo institūciju lēmumu, jo atlicis pārāk maz laika, lai sarīkotu pilnvērtīgas sacīkstes, kā arī laicīgi paziņotu to ārzemju sportistiem. Esam spiesti atcelt plānotās sacensības. Tomēr, vēlamies informēt, ka 9. maijā trase ir rezervēta un “Rallycross.lv” plāno rīkot treniņu dienu, lai jebkurā gadījumā būtu iespēja būt trasē un gatavoties sezonai, kas, cerams, varēs sākties tuvākajā laikā. Ceram uz jūsu sapratni.”

Tas nozīmē, ka par pirmo paredzēto Latvijas krosa tipa sacensību kļūst Latvijas autokrosa čempionāta posms Brenguļos maija beigās, bet par otro – Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas kausa cīņa Priekulē. Tomēr jau šobrīd abu cīņu rīkotāji izteikuši bažas par neskaidro situāciju ierobežojumu, tostarp, atļauto vai neatļauto skatītāju, ziņā. Sekosim līdzi jaunumiem.

Tikmēr izmaiņas skārušas arī Lietuvas autokrosa čempionāta kalendāru – pirmais posms Šakjai trasē, kas bija paredzēts maija vidū, pārcelts uz oktobra sākumu. Savukārt Ukmerģes posms, kas bija paredzēts arī kā Baltijas autokrosa kausa cīņa, tuvākajā laikā tiks pārcelts uz citu norises laiku, jo sākotnējā paredzētajā datumā jūlija sākumā iekārtojās Lietuvas Eiropas autokrosa čempionāta posms. Šobrīd notiek jaunā datuma saskaņošana starp visām Baltijas valstīm.

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool