Aizvadīts LAF tiesnešu seminārs

17/04/2019 |

Foto: LAF

BKSB administrācijas ēkā nedēļas nogalē pulcējās tie autosporta entuziasti, kas visu disciplīnu sacensībās rūpējas gan par to, lai sacīkstes noritētu saskaņā ar sacensību un sporta veida disciplīnu reglamentējošo dokumentāciju, gan arī par sportisko principu ievērošanu. LAF tiesneši ir sacensību asinsrites orgāns, kura veselīga darbība nodrošina organismu ar visu tam nepieciešamo. Tieši tādēļ ir tik apsveicama iniciatīva, kas nu ir pārtapusi tradīcijā – ik gadu LAF tiesneši pulcējas, lai dalītos pieredzē un paaugstinātu savu kvalifikāciju.

Šoreiz pasākums tika sadalīts vairākās daļās – pirmo, kas tika veltīta galveno tiesnešu un sacensību komisāru darbam, vadīja pieredzējušie un arī FIA rindās Latviju pārstāvošie Jānis Krastiņš un Gunārs Kosojs. Tehniskajiem jautājumiem veltīto semināra daļu vadīja Ģirts Auziņš, savukārt trases tiesnešu daļa bija noslēdzošā un to vadīja Normunds Švarcs un Gunārs Kosojs.

Seminārs ir lieliska platforma pieredzes apmaiņa – mūsu tiesnešu darbs augstu tiek novērtēts arī ārpus Latvijas – tādēļ mēs pamatoti lepojamies ar to, ka Latvijas pārstāvjus aicina tiesāt visaugstākā līmeņa sacensībās, tādās kā F1 un WRC. Šāda veida pieredze iedvesmo arī jaunos tiesnešus apgūt šī atbildīgā darba nianses un tiekties uz visaugstākajiem mērķiem.

Paldies visiem par lielo atsaucību!

Informāciju sagatavoja:
LAF

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool