Prognožu spēles eksperti saņem balvas un tiekas ar rallija ekspertiem

Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Foto no pasākuma

Ņemot vērā, ka rallija sezona ir praktiski jau pusē, www.4rati.lv kopā ar SIA V4Motors sarīkoja prognožu spēles „Rallija eksperts – 2007″ pirmo trīs posmu uzvarētāju apbalvošanu omulīgajā krodziņā „Pieci vilki”, kā īpašos viesus šoreiz pieaicinot Ivaru Cauni un Vladimiru Barinovu.

Apbruņojušies ar Texaco produkcijas oficiālā izplatītāja Latvijā SIA VAMotors un SIA V4Motors pasniegtajām balvām, rallija prognožu eksperti ķērās klāt pie rallija ekspertu iztaujāšanas. Kā jau bija paredzams, tad pirmie jautājumi bija saistīti ar ekipāžas veiksmēm un neveiksmēm Talsu rallijā, pilotējot WRC klases mašīnu. Pasākuma dalībnieki pārliecinājās, ka abi pieaicinātie eksperti dzīvē ir tikpat atraktīvi un aizraujoši stāstītāji kā braucēji, turpmākajā vakara gaitā iztirzājot daudz un dažādas tēmas, tādejādi ļaujot prognožu spēles ekspertiem no pašiem pirmavotiem izzināt rallija dzīves aizkulises un iegūt vērtīgus padomus savām turpmākajām sportiskajām gaitām.

www.4rati.lv izsaka pateicību Ivaram Caunem un Vladimiram Barinovam par viņu stāstījumu, SIA V4Motors un Raimondam Volontam personīgi par sarūpētajām balvām un tiem prognožu spēles ekspertiem, kas piedalījās pasākumā. Nobeigumā atliek tikai novēlēt veiksmi turpmākajos prognožu spēles „Rallija eksperts – 2007″ posmos, lai jau tuvākajā nākotnē mēs atkal varētu satikties šādā visnotaļ pozitīvā gaisotnē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *