Prognožu čempionāts „Rallija eksperts – 2007” – cīņa turpinās!

Sveicināti, www.4rati.lv prognožu spēles eksperti!

Pirms sniedzam ieskatu par otro prognožu spēles posmu, apkoposim oficiālos rezultātus pirmajam prognožu spēles posmam „Sarma 2007″.

Jāatzīmē, ka spraigā cīņa rallija trasēs tikpat spraigi atsaucās arī uz rallija rezultātu prognozēm – neviens no prognožu spēles dalībniekiem nespēja pietuvoties maksimālajai punktu summai, tomēr daži bija veiksmīgāki un zinošāki par citiem. Tātad par pirmā posma ekspertiem ir kļuvuši sekojoši www.4rati.lv lietotāji, kuri arī saņems balvas no spēles atbalstītāja SIA V4Motors:

  1. vieta – LP ar 17 punktiem;
  2. vieta – Garix ar 17 punktiem (prognoze reģistrēta vēlāk);
  3. vieta – Jamulejs ar 15 punktiem.

Tie, kuri nebija tik veiksmīgi rezultātu prognozētāji pirmajā posmā, neskumstiet, – www.4rati.lv ir pacentušies, lai jūs ar vēl lielāku azartu piedalītos šajā un nākošajos prognožu spēles posmos. Prognožu posma „Sigulda 2007″ uzvarētājiem ar mūsu atbalstītāju palīdzību mēs esam sarūpējuši sekojošas balvas:

* pirmo trīs vietu ieguvēji iegūs balvas no mūsu tradicionālā atbalstītāja SIA V4Motors;
* pirmo desmit vietu ieguvēji iegūs balvas no mūsu jaunā spēles atbalstītāja triobet.com, savā starpā sadalot posma kopējo balvu fondu 250 EUR vērtībā.

Ar visiem prognožu spēļu uzvarētājiem sazināsimies personiski pēc rallija „Sigulda 2007″.

Atgādinām, ka prognožu spēle ir pieejama reģistrētiem www.4rati.lv lietotājiem, ar detalizētākiem spēles noteikumiem jūs varat iepazīties šeit.

Novēlam veiksmi „Rallija eksperts – 2007″ prognožu spēlē!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *