Prognožu čempionāta „Rallija eksperts – 2007” – otrais posms noslēdzies!

Nav noslēpums, ka rallija „Sigulda 2007″ cīņas nebeidzās ar pagājušajā nedēļas nogalē notikušajiem ātrumposmiem, bet aktīvi tika turpinātas arī tehniskajos centros un jo īpaši interneta lappušu forumos, lai noteiktu galīgo vietu sadalījumu šajā rallijā. Tas brīdis ir pienācis, un arī www.4rati.lv ir gatavi paziņot otrā posma uzvarētājus prognožu spēlei „Rallija eksperts – 2007″, kuri saņems balvas no mūsu atbalstītājiem SIA V4Motors un Triobet.com:

  1. vieta – luiss, kurš ieguvis līdz šim augstāko posmu rezultātu – 19 punkti;
  2. vieta – Erglis – 18 punkti;
  3. vieta – Vainšteins – 17 punkti;
  4. vieta – Džordžs – 17 punkti (vēlāk reģistrēta prognoze);
  5. vieta – taxirally – 16 punkti;
  6. vieta – feeliks 150 16 punkti;
  7. vieta – Racer – 16 punkti;
  8. vieta – Uzi – 16 punkti;
  9. vieta – jdaube – 16 punkti;
  10. vieta – Gipo – 16 punkti.

Kā redzams, rezultāti ir ļoti blīvi, un tieši agrāk izteikta prognoze jūs var pacelt par vairākām vietām augstāk, salīdzinot ar konkurentiem. Tieši tāpēc mēs atkārtoti aicinām aktīvi sekot informācijai mūsu mājas lapā, lai iegūtu salīdzinošas priekšrocības turpmākajos posmos. www.4rati.lv pārstāvji sazināsies ar pirmā un otrā posma uzvarētājiem individuāli, attiecīgi vienojoties par balvu piešķiršanas kārtību un vietu.

Papildus vēlamies uzsvērt, ka cīņa par uzvarētāju prognožu spēles čempionātā ir pat nopietnāka kā Latvijas rallija čempionātā, pirmo divdesmit vietu ieguvējiem satilpstot 8 punktu intervālā.

www.4rati.lv izsaka pateicību par jūsu līdzšinējo aktivitāti un novēl veiksmi turpmākajos prognožu spēles „Rallija eksperts – 2007″ posmos!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *