Pazīstami autosportisti ar sacīkšu mašīnām iepazīstinās bērnu namu audzēkņus

Sestdien, 31. martā plkst. 11.00 Rīgas rajona Ropažu novada „Sila Priedēs” sporta kompleksā „333″ notiks labdarības pasākums apmēram 70 bērniem no Ludzas rajona bērnu nama – patversmes „Ābelīte” un Drustu bērnu nama.

Bērnu namu audzēkņiem tiks piedāvāta reta iespēja īstā sacīkšu automašīnā kartinga trasē izbaudīt sacīkšu braucēja izjūtas. Sacīkšu mašīnas pa trasi pārvietosies drošā ātrumā, taču viss pārējais būs tieši tāpat kā īstās sacensībās.

Savu līdzdalību pasākumā ir apsolījuši autosportisti Gatis Vecvagars, Guntars Butlers (autosporta attīstības centrs „ASAC”, auto „Subaru Impreza”), Artūrs Priednieks („Rami R-Evolution Rally Team”, „Mitsubishi Evo”), minirallija sportists Uldis Briedis („Reno Clio”), Ards Ķinķeris („SRM motorsports”, „Ford Focus”). Bērnu rīcībā būs arī brāļu Vinteru Dakāras rallija tehniskās palīdzības mašīna „Nissan Dable Cab”, motosportisti no kluba „Stunthfihters” demonstrēs dažādus trikus ar motocikliem. Bērniem tiks demonstrēti arī radiovadāmie sporta modeļi.

Ikviens pasākuma dalībnieks varēs piedalīties interesantā stafetē velobraucējiem, kuru atbalsta velosipēdu veikals ZZK.
Pasākumu organizē autosporta klubs „SRM motorsports”, kurš ir uzsācis ilgtermiņa labdarības projektu, par savu sadarbības partneri izvēloties Ludzas rajona Istalsnas bērnu namu – patversmi „Ābelīte” Projekta mērķis ir sniegt bērniem pozitīvas emocijas un informēt par to, ka sports un fiziskās aktivitātes ir veselīga dzīvesveida priekšnoteikums.

Pirmā tikšanās ar bērnu nama – patversmes „Ābelīte” audzēkņiem notika Ziemassvētku priekšvakarā, kad bērniem bija iespēja vairāk uzzināt ne tikai par dažādiem motoru sporta veidiem, apskatīt īstu rallija auto un nofotografēties kopā ar to, uzreiz saņemot fotogrāfijas, pašiem iemēģināt dažādu sporta ekipējumu, bet arī pamuzicēt kopā ar jauniešu mūzikas grupas „Soundarcade” mūziķiem, veidojot sava veida „radošo darbnīcu”.

Finansiālu atbalstu labdarības pasākumam ir snieguši pazīstamie autosportisti Raimonds Kisiels un Valdis Purvinskis, kā arī „Hanzas maiznīca”, SIA „Lango”, SIA „Rāmkalni”, SIA „Motorcentrs, SIA „Cramo”, SIA „BMS-Baltijas mārketinga serviss”, „Treko būve”, SK „Autosporta attīstības centrs ASAC” un interneta portāls „4 rati”.

Papildu informācija:

Sanita Riekstiņa
organizatore,
Tel. 26130605

Ards Ķiņķeris,
Tel. 29512222

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *