Meklējam 2008.gada rallija ekspertus!!!

Sveicināts, www.4rati.lv apmeklētāj!

2008.gada rallija sezona gan pašmājās, gan pasaulē ir uzņēmusi apgriezienus, liekot sportistiem mesties cīņā par šī gada čempiona tituliem. Lai Tu, rallija līdzjutēj, nebūtu vienkāršs sacensību vērotājs, mēs esam sagatavojuši ko īpašu – trīs Tev izstrādātas bezkompromisa cīņas, prognozējot šī gada labākos sportistus un kļūstot par rallija prognožu spēļu ekspertu spēlēs „Rallija eksperts – 2008″, „Rallijsprinta eksperts – 2008″, „WRC eksperts – 2008″.

Ja spēle „Rallija eksperts – 2008″ jau ir kļuvusi par tradīciju, tad jaunpienākušās divas spēles ir tieša atbilde jūsu izteiktajiem aicinājumiem, e-pastiem, zvaniem un citiem ietekmes līdzekļiem, lai veicinātu rallijsprinta un WRC līdzjutēju kustības attīstību Latvijā.

Kā jau ierasts, uzvarētāju labsajūtas paaugstināšanai un aktivitātes veicināšanai ir paredzētas arī dažādas balvas. Šobrīd ar mūsu ilggadējo sadarbības partneri SIA „V4 Motors”, kurš posmu un čempionāta uzvarētājiem dāvās īpašas balvas no sava plašā produktu klāsta, esam vienojušies par visu šī gada prognožu spēļu atbalstīšanu.

Ja arī jūs vēlaties kļūt par kādas spēles atbalstītāju, nekautrējieties ar mums sazināties, un mēs vienosimies par abpusēji izdevīgiem sadarbības noteikumiem.

Spēle „Rallijsprinta eksperts 2008″ jau ir sākusies, tāpēc www.4rati.lv aicina jūs būt aktīviem un nekavēties ar rallija rezultātu prognozēšanu, jo, saskaņā ar noteikumiem, vienādas iegūtās punktu summas gadījumā uzvarēs tas, kurš ātrāk reģistrējis prognozi. Tāpat esiet aktīvi mājas lapas apmeklētāji, lai nenokavētu prognozes iesniegšanu atbilstošajam spēles posmam.

Prognožu spēle ir pieejama reģistrētiem www.4rati.lv lietotājiem, ar detalizētākiem spēles noteikumiem jūs varat iepazīties atbilstošo prognožu spēļu sadaļā „Noteikumi”.

Novēlam veiksmi 2008.gada prognožu spēlēs!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *