Latvieši gatavi iekarot arktiskos ceļus

Info: 4rati.lv
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Kā jau zināms, Somijā no 25.-27.01. notiekošajā „Arctic Lapland Rally” piedalās arī Latvijas autosportisti – ekipāža Guntars Miķelsons/ Aivars Maļavkins.

Pirms rītdienas oficiālā starta komandas vadītājs Ritvars Vēveris plašāk raksturoja galvenos pēdējo dienu notikumus.

Mūsu ekipāža ir sekmīgi iepazinusies ar visiem rallija ātrumposiem, kuru kopgarums šoreiz būs 220 km, kopējam rallija norises garumam sastādot 700 km. Ātrumposmu garumi ir, sākot no dažiem km Superspecial ātrumposmos, līdz pat 40km garākajos ātrumposmos.

Iepazīšanās laikā ekipāža paspējusi vairākkārtēji “iepazīties” ar vietējās faunas pārstāvjiem aļņiem, kuri nelabprāt griezuši ceļu un izrādījuši patiesu interesi par dīvainajiem svešiniekiem. Tā kā daļa no ātrumposmiem norit Somijas slēgtajā militārajā zonā, tad stenogrammās parādās arī tādas interesantas atzīmes kā “… 200 L2100 Ts 50 pie tanka L4 nekantēt bīstami!..”

Īpaši esot jāatzīmē augstais organizācijas līmenis un profesionālā sacensību rīkotāju attieksme jebkuros jautājumos. Šodien, izejot obligāto tehnisko komisiju, automašīna tika apskatīta no 17 dažādu speciālistu puses, kur katrs ir specializējies strikti savā nozarē un nepieļauj nekādas atkāpes no drošības standartu normas. Par atvieglojumu mūsu ekipāžai, ar sacensību auto viss esot vislabākajā kārtībā, līdz ar to Guntars Miķelsons/ Aivars Maļavkins rīt 13.08 droši varēs uzsākt savu cīņu ar viltīgajiem arktiskajiem ceļiem.

www.4rati.lv novēl ekipāžai sekmīgu startu un centīsies arī turpmāk turpinās informēt lasītājus par mūsējo gaitām šajā visnotaļ interesantajā un sarežģītajā rallijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *