Kurzemes rallija kartes žurnālā Ātruma Cilts

Info: Sanita Pelēķe

Lai atvieglotu skatītāju orientēšanos norises vietā, žurnālā “Ātruma Cilts” publicētas rallija “Kurzeme 2010” ātrumposmu kartes, kā arī pasākuma norises plāns.

Žurnāla redaktore Ilze Aperāne stāsta, ka lasītājiem un arī ralliju apmeklētājiem par ātrumposmu kartēm ir ļoti liela interese, tādēļ žurnāls ir ļoti iecienīts īpaši rallija skatītāju vidū.

Jaunajā žurnāla numurā rallija cienītājiem ir ne tikai rallija “Kurzeme 2010” ātrumposmu kartes, bet arī intervija ar Ivaru un Krišjāni Caunēm, Līgas Stirnas raksts par rallija vēsturi Kurzemē. Tāpat žurnālā daudz uzmanības veltīts driftam, bērnu drošībai, grāmatām par autosportu. Žurnālā tiek pētīta arī biodegviela un plašāk aplūkota automašīna Mitsubishi ASX, kuru komentē arī auto sportists Ivars Vasaraudzis.

Sadarbībā ar preses izplatītājiem, izdevies noorganizēt, ka aktuālais žurnāla numurs būs plašāk nopērkams preses tirdzniecības vietās, kas atrodas ceļā uz rallija “Kurzeme 2010” norises vietām. Žurnāls jau nopērkams arī rallija skatītāju iecienītājos “Statoil” uz Jūrmalas šosejas, kā arī Saldū.

Žurnālu jau var iegādāties arī visās Latvijas lielākajās preses izplatīšanas vietas, tai skaitā “Narvesen”, “Plus punkts”, “Statoil”, “Maxima”, “Rimi” u.c. Žurnāla cena – Ls 1,50.

Informējam, ka arī nākamajā žurnāla numurā, kas iznāks 20.septembrī, tiks publicētās rallija/rallijsprinta “Latvija 2010” kartes.

Atgādinām, ka sadarbojoties žurnāla “Motors & Sports” līdzšinējiem veidotājiem ar TV radījuma “Ātruma Cilts” autoriem ir tapis jauns žurnāls “Ātruma Cilts – Motors un Sports”. Žurnāla izdevējs ir korporatīvo mediju centrs “CorpMedia”. Žurnāla saturs būs pilnībā atbilstošs žurnāla nosaukumam. Ikdienā gan plānots lietot arī saīsināto žurnāla nosaukumu – “Ātruma Cilts”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *