A.Egle/N.Aizkalns Jakkimas rallijā izcīna 26 vietu.

Info: rallyrus.spb.ru; r-evolution.lv
Foto: rallyrus.spb.ru

Vakar Karēlijā norisinājās Krievijas kausa čempionāta rallija posms „Jakkima 2007″, kur pēc Krievijas rallija komandas „Megapolis Sport Club” uzaicinājuma startēja arī RAMI R-evolution Racing komandas ekipāža A.Egle/N.Aizkalns (Mitsubishi Lancer Evo 9). Šogad rallijā piedalījās 38 ekipāžas, kurām ātrumposmos bija jāveic 94,51 kilometrs. Mūsu ekipāžas mērķis bija izmēģināt starpsezonas veiktos mašīnas uzlabojumus un sagatavoties LRČ pirmajam posmam „SARMA 2007″. Naktī pirms gaidāmā rallija sāka snigt un vietām tā segas biezums pat sasniedza 15 centimetrus, bet, par laimi sportistiem, pirms atklāšanas ceremonijas sniegs pārtrauca snigt.

Latvijas ekipāža šajā rallijā startēja ar pirmo numuru, kas nozīmēja, ka braucot pirmajiem, trase būs slidena, pilna ar sniegu un ledu, kas sportistiem lika būt daudz uzmanīgākiem. Pēc ceturtā ātrumposma mūsu ekipāža bija pirmajā vietā, savu tuvāko sekotāju Borisu Eiminu (Mitsubishi Lancer Evo 7) apsteidzot par nieka 0,2 sekundēm, kas paredzēja interesantu turpinājumu. Taču piektajā ātrumposmā mūsu ekipāža izlidoja no trases, kas kopvērtējumā viņus atsvieda uz pēdējo vietu. Pēc šīs neveiksmes ekipāža Egle/Aizkalns rallija līderim zaudēja jau 12 minūtes, kā arī nopelnīja sodu par kavējumu uz paredzēto laika kontroli. Turpmākajos ātrumposmos ekipāža spēja uzrādīt konkurētspējīgus laikus, neskatoties uz to, ka komanda brauca treniņrežīmā, izmēģinot jaunos mašīnas uzlabojumus – bremzes un aktīvā diferenciāļa regulējumus.

Lai gan rallijā „Jakkima 2007″ uzvara izcīnīta netika, komandas mērķi tika sasniegti – izmēģināti mašīnas uzlabojumi, apgūti jauni un Latvijā neredzēti ātrumposmi, kā arī pieredzēti lieliski treniņi pirms Latvijas rallija čempionāta pirmā posma Sarma 2007, kas norisināsies 17.02.-18.02. Gulbenes apkaimē.

Kopvērtējums:
1. B.Eimins – Mitsubishi Lancer Evo 7
2. A.Bļinkovs – Mitsubishi Lancer Evo 9 + 50,1
3. M.Ļepehovs – Mitsubishi Lancer Evo9 + 1.00,9
4. M.Gogoļevs – Subaru Impreza + 2.03,3
5. L.Kažukalovs – Mitsubishi Lancer Evo7 + 3.23,2
6. I.Fiļipovs – Subaru Impreza WRX + 5.27,9
…………………………………………………………………
26. A.Egle – Mitsubishi Lancer Evo6 + 15:41,9

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *