Jaunpiebalgā startēs ‘Vidzemes Ziemas Autosprinta Kausa’ sezona

Foto: Facebook.com/vidzemeskauss

Vairs tikai nepilna nedēļa atlikusi līdz jaunās “Vidzemes Ziemas Autosprinta Kausa” sezonas sākumam. Pirmais posms notiks nākamajā pirmdienā, 26. decembrī, Jaunpiebalgā.

Visi posmi norisināsies Vidzemes kultūrvēsturiskajā novadā, bet posmu norises vietas būs zināmas līdz ar konkrēto sacensību papildus nolikuma publicēšanu. Pirmais posms 26. decembrī Jaunpiebalgā, bet pārējie trīs paredzēti 14. un 28. janvārī, kā arī 5. februārī. Kā rezerves datumi noteikti 18. un 25. februāris.

Gaidāmajā “Vidzemes Ziemas Autosprinta Kausa” sezonā cīņas par uzvarām notiks 11 ieskaites klasēs: FWD, RWD, 4WD, FWD-R, RWD-R, 4WD-R, FWD-REILAT, RWD-REILAT, 4WD-REILAT, DĀMAS un JUNIORI. Jaunums uz pirmo posmu ir OPEN klase, kurā būs iespējams startēt ar sporta radžu riepām.

Šobrīd reģistrācija pirmajām sacensībām jau noslēgusies. Visās klasēs kopā pieteikušies 178 dalībnieki – kā ierasts, daudzi startēs vairākās klasēs vienlaicīgi.

Posmi norisināsies atšķirīgos formātos, par ko tiks paziņots pirms konkrētajām sacensībām. Rallija formātā visu braucienu laiki tiks summēti kopā, savukārt VZK formātā no trīs braucieniem tiks summēti divi labākie rezultāti.

Pagājušajā sezonā par “Vidzemes Ziemas Autosprinta Kausa” kopvērtējuma uzvarētājiem kļuva Ints Jeršovs (4WD, 4WD-R), Edgars Leonovs (4WD-REILAT), Raivo Ozoliņš (FWD), Maija Stakena (FWD-R), Markuss Upītis (FWD-REILAT), Gatis Ģērmanis (RWD), Anris Ozols (RWD-R), Jānis Paste (RWD-REILAT) un Kitija Jeršova (DĀMAS, JUNIORI).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *