Veģerim un Baumanim pjedestāls Igaunijas rallijkrosā

Pagājušajās brīvdienās sākās Igaunijas rallijkrosa čempionāta jaunā sezona, pirmajā posmā Kulbilohu trasē, netālu no Tartu, startējot un godalgotas vietas izcīnot arī sportistiem no Latvijas.

Jānis Veģeris “Supercar” klasē kvalifikācijas hītos sasniedza piekto, piekto un ceturto vietu. Finālbraucienā Latvijas pārstāvim izdevās izcīnīt godalgoto trešo vietu, kamēr uzvarēja Tenu Pēks, bet otrais finišēja Maiko Tamms.

“Crosskart Xtrem” klasē Jānis Baumanis kvalifikācijas hītos sasniedza trešo, desmito un piekto rezultātu, starp deviņiem ātrākajiem piedaloties A finālā. Tajā Baumanis finišēja trešajā vietā, piekāpjoties Markusam Abramam un Andre Kīlam. Jānis Ozols startēja C finālā, bet izstājās.

“Junior1600” klasē finālā uzvarēja Robins Alliks, bet “Super1600” klasē uzvaru guva Kevins Alliks. “TouringCar” finālbraucienā par uzvarētāju kļuva Rommi Pukks, “Crosskart 125” klases A-finālā labākais bija Armins Rāgs, bet “Crosskart 650” klases A-finālā pirmais finišu sasniedza Laurs Langeprons.