Rallijsprints Kalnamuiža 2008 jau pēc pusotras nedēļas

Info: LAF SAK preses dienests
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Pēc pusotras nedēļas 9. un 10. maijā Kuldīgas rajonā tiks aizvadīts Latvijas rallijsprinta čempionāta trešais posms rallijsprints „Kalnamuiža 2008″. Sacensību starts paredzēts sestdienas rītā pie Alsungas kultūras nama, bet finišs Sieksātē pie viesību nama „Kalnamuiža”.

Sākotnēji rallijsprints „Kalnamuiža 2008″ bija paredzēts nedēļu ātrāk, tomēr „Ķekavas ziemas 2008″ pārcelšana no februāra un aprīli ietekmēja arī čempionāta trešā posma norises laiku. Jau šobrīd dalībnieku skaits ir pārsniedzis 90 ekipāžas un līdz pieteikšanās slēgšanai 2. maijā startētāju skaits vēl pieaugs. Paralēli piecām čempionāta ieskaites klasēm notiks arī kausa izcīņa „Open” un „Klasika” grupās. Piektdien, 9. maijā paredzēta mandātu komisija un iepazīšanās ar trasi. Jau piektdienas vakarā risināsies pirmais papildsacensību posms „Road” klasei 100 km garumā. Sestdien rallijsprinta starts paredzēts pl. 10 pie Alsungas kultūras nama. Sportistiem būs jāveic trīs ātrumposmi, no kuriem divi tiks braukti divas reizes. Īsākā „dopa” garums būs 6,04, bet garākais sasniegs rallijsprinta mērogiem ievērojamos 13,65 km. Rallijsprinta finišs, tāpat kā iepriekšējā gadā, Sieksātē pie viesību nama „Kalnamuiža”.

Skatītājiem pieejamākās un interesantākās vietas varēs atrast www.autosport.lv un www.4rati.lv 7. maijā. Līdzjutējiem īpašu vērību jāpievērš vietām, kurās skatīšanās būs aizliegta privātīpašuma tiesību dēļ. Gribētos arī skatītājiem atgādināt, ka autosports ir tehnisks sporta veids, kurā reizēm nekas nav paredzams, tāpēc lūgums katram pašam rūpēties par savu drošību un pakļauties drošības darbinieku rīkojumiem. Atcerēsimies, ka sētnieki ir tikai pilsētās, tāpēc organizatori lūdz nepiegānīt Latvijas laukus un mežus!

Rallijsprintu „Kalnamuiža 2008″ rīko „B&K Rallijs” ar sponsoru „Malek” un „Amulis” palīdzību. Pasākumu atbalsta viesību nams „Kalnamuiža” un „NetLogs”, informatīvais atbalsts „Kurzemes Radio” un „Kurzemes vārds”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *