Motokrosists Baldiņš arī “Sarmā” nodemonstrē ļoti labu sniegumu

Pazīstamais motokrosa braucējs Ronalds Baldiņš ir lieliski uzsācis gaitas rallijsprintā, tomēr sacensības “Sarma 2015” viņam beidzās ar iebraukšanu grāvī.

Pirmo reizi rallijsprintā Baldiņš startēja neilgi pirms tam, aizvadot sacensības “Alūksne 2015”. Tur viņš pārsteidza ar izcīnītu otro vietu “4WD Open” klasē.

“Šoreiz negāja viegli, jo nebija gulēta visa nakts un diena iesākās ļoti miegaini,” stāsta Rolands. “Dienas pirmā “dopā” kļūdījāmies ar riepu izvēli un zaudējām 12 sekundes. Uz otro ātrumposmu nomainījām riepas un zaudējām tikai 1.2 sekundi, kā arī biju atmodies un gatavs cīņai.”

Baldiņš atradās otrajā vietā rallijsprinta absolūtajā iesaitē, kad pieļāva kļūdu un izstājās.

“Tad vienā no “dopiem” pieļāvu kļūdu,” viņš skaidro. “Bija ļoti strauja piebraukšana asam krustojumam un kļudījos bremzējot, dēļ kā grāvis un nolauzta ceļa zīme. Sākumā rakāmies paši, tad uzradās palīgi, kuriem liels paldies. Šī kļūda mums izmaksāja 12 minūtes un tas nozīmēja, ka no otrās vietas tikām aizmesti uz pēdējo. Nekas, nepadosimies un, turot galvas augšā, dodamies tālāk.”

Gan Alūksnē, gan Gulbenē, kur notika Latvijas rallijsprinta čempionāta otrais posms, Baldiņš startēja ar “Mitsubishi Lancer Evo X” automobili.

Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *