Vorobjovs/Pūķis izcīna uzvaru Ukrainas rallijā “Galicia 2018”

Nedēļas nogalē vairākas latviešu ekipāžas bija devušās uz Ukrainu, piedaloties šīs valsts rallija čempionāta pirmajā posmā. Par “Rally Galicia 2018” uzvarētājiem kļuva Jānis Vorobjovs un Ivo Pūķis.

“Vorobjovs Racing” komandas ekipāža pirmo reizi šosezon sacīkstēs startēja ar “Mitsubishi Lancer Evo X” automašīnu. Rallijs notika pa grants ceļiem, trīs dienās sportistiem veicot desmit ātrumposmus, kuru kopējais garums sastādīja 131 kilometru.

Vorobjovs ar Pūķi uzvarēja gandrīz visos ātrumposmos, vien pēdējā, kad jau uzvara bija faktiski rokā, plīsušas riepas dēļ ierindojoties otrajā pozīcijā. Pēc pirmās dienas diviem dopiem latvieši tuvākos sekotājus pārspēja par piecām sekundēm, pēc otrās dienas četriem ātrumposmiem bija jau vairāk nekā pusotru minūti priekšā, bet finišā pārsvars sasniedza jau trīs ar pusi minūtes.

Otro vietu “Rally Galicia 2018” izcīnīja Borisa Gandžas ekipāža ar “Mitsubishi Lancer Evo IX”, bet trešo vietu guva cita ukraiņa, Oleksandra Kozlova ekipāža, kas startēja ar “Subaru Impreza STi N12”.

Rallijā piedalījās arī Rimants Kalniņš/Jānis Siliņš, Lauris Ozerovs/Gatis Jansons un Ards Ķiņķeris/Didzis Kalnietis, kuri finišu nesasniedza.