Sesks/Francis trešajā vietā pēc Švidņicas rallija pirmās dienas

Foto: Mateusz Banas, Banan Foto

Mārtiņš Sesks un Renārs Francis aizvadījuši Polijas rallija čempionāta atklāšanas posma “Rajd Świdnicki 2023” pirmo dienu, konkurencē ar jaudīgāku spēkratu īpašniekiem ierindojoties cienījamā trešajā pozīcijā.

Švidņicas asfalta rallija pirmajā dienā bija jāveic četri ātrumposmi. Sesks/Francis uz šīm sacensībām devušies, lai sagatavotos Eiropas čempionāta gaidāmajam posmam Kanāriju salās. Mūsējie startē ar “Proracing” sagatavoto “Škoda Fabia Rally2-Kit” automašīnu, kamēr citi vadošie sportisti brauc ar veiktspējas ziņā pārākajām “Rally2” mašīnām.

3.1 km garajā dopā abas reizes latvieši ierindojās sestajā vietā, savukārt 8.8 km garajā ātrumposmā abos braucienos bija trešie labākie. Trešo vietu sportisti ieņem arī pirmās dienas kopvērtējumā.

Mārtiņš Sesks: “Esam aizvadījuši pirmo dienu Polijas rallijā. Mehāniķi darbojas, lai viss rīt no rīta būtu pilnīgā kārtībā un varētu turpināt. Daži braucēji, ar kuriem runāju un, kuri ir mums priekšā, šo ralliju brauc pat 22. reizi. Mēs braucam pirmo reizi un ir ļoti interesanti ar viņiem cīnīties. Jāatgādina mašīnas īpatnības – braucam ar nedaudz mazjaudīgāku mašīnu, bet “Proracing” komanda ir fantastiski sagatavojusi auto un esam apņēmības pilni rīt turpināt tādā pat garā un pat vēl labāk. opvērtējumā “Rajd Świdnicki” pirmo sacensību dienu noslēdzam trešajā vietā, parādot lielisku cīņu ar jaudas ziņā pārāko “Rally2″ auto plejādi.”

Svētdien Švidņicas rallijā jāveic vēl deviņi ātrumposmi.

“Rajd Świdnicki 2023” rezultāti pēc SS4:

Pilni rezultāti >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *