Sesks/Francis pirms ERC sezonas aizvada testus Portugālē

Šodien, 8.martā Bragas apkārtnē Mārtiņa Seska/Renāra Franča rallija ekipāža aizvadīja individuālos testus un nedēļas nogalē (11.-13. martā) startēs šī gada Eiropas rallija čempionāta (ERC) pirmajā posmā “Rally Serras de Fafe e Felgueiras”.

Portugāles rallijā liepājnieku ekipāža startēs ar automašīnu “Škoda Fabia R4”. Tā ir “Rally2-Kit” klases automašīna, ar kuru gada sākumā sportisti lieliski debitēja rallijā “Sarma”. Portugāles rallijā liepājnieki pieteikti RC2 klasē, 37 automašīnu konkurencē. Šajā klasē reģistrēti braucēji gan ar jaudīgākajām “Rally 2” jeb R5 grupas mašīnām, gan ar “Rally 2-Kit” grupas automašīnām. Seska/Franča ekipāžai identiskas “Rally 2-Kit”  automašīnas ir piecām ekipāžām. Sacensībām kopumā reģistrētas 54 ekipāžas. Divās sacensību dienās sportisti veiks 17 ātrumposmus 198 kilometru kopgarumā.

Mārtiņš Sesks: “Šoreiz gatavošanās ERC pirmajam posmam aizritēja ar pilnīgi citām domām galvā – kā varam iesaistīties un ko vēl pirms izbraukšanas varam paveikt Ukrainas tautas labā. Krievijas iebrukums Ukrainā šokēja mūs visus, tas nav saprotams. Tāpēc apbrīnoju  un novērtēju gan savus sadarbības partnerus, gan daudzus cilvēkus Latvijas autosporta aprindās, kuri aktīvi iesaistās palīdzības organizēšanā. Arī uz sacensībām doties nav viegli, jo sezonu sāksim bez komandas biedriem no Ukrainas. Šajā rallijā cīnīsimies ne tikai par savu rezultātu, bet arī par komandas biedriem, kuriem reāla cīņa ir jāizcīna Ukrainā.”

Dalībnieku saraksts >>

Sesks/Francis startē Lietuvā bāzētās “Proracing Rally Team” sastāvā. Sportistu gaitām ERC pirmajā posmā būs iespējams sekot “wrcplus.com” un TV6 tiešraidēs. Autobraucēju sacensību kalendārā Portugāles rallijam seko ERC posms Portugālē “Rally Azores” (26.-27. martā).

Izmantotie resursi:
www.martinssesks.com