Seska/Franča ekipāža izcīna trešo vietu “Rally Košice”

Foto: Michał PsoR Jaros

Latviešu autosportistu Mārtiņa Seska un Renāra Franča ekipāža šajā nedēļas nogalē piedalījās Slovākijā notikušajā asfalta rallijā “Garrett Rally Košice 2022” un izcīnīja trešo vietu absolūtajā ieskaitē. Pārākas bija tikai divas ekipāžas ar tehniski pārākām automašīnām.

Pirms nedēļas aizvadījuši mazāka mēroga asfalta ralliju Polijā, kur tika izcīnīta otrā vieta, šonedēļ Sesks/Francis atkal sēdās “Škoda Fabia Rally2-Kit” mašīnā. Slovākijas un Polijas čempionāta posmā divās dienās bija jāveic 11 ātrumposmi pa asfaltu, kopējai distancei sasniedzot 124 kilometrus.

Deviņos ātrumposmos labāko laiku sasniedza poļu pilots Gžegožs Gžibs (“Škoda Fabia Rally2 evo”), kurš bija sacensību līderis no pirmā līdz pēdējam dopam. Zviedrs Toms Kristensons (“Hyundai i20 R5”) viņiem piekāpās pārliecinoši, izcīnot otro vietu un zaudējot pusotru minūti.

Sesks ar Franci uzvarētājiem pazaudēja nepilnas divas minūtes un nepilnu pusminūti atpalika no Kristensona, lai gan startēja ar tehniski ne tik spēcīgu mašīnu. Latvieši arī pamanījās uzvarēt viena no ātrumposmiem, kā arī deviņas reizes ierindojās pirmajā trijniekā.

“Rally Košice” rezultāti:

Visi rezultāti >>