“Rally Hungary” kvalifikācijā Grjazins pārspēj Ostbergu

Eiropas rallija čempionāta septītā posma “Rally Hungary” kvalifikācijā ātrāko laiku šodien uzrādīja Nikolajs Grjazins, bet otro vietu ieņēma Madss Ostbergs.

4.35 kilometrus garajā kvalifikācijas ātrumposmā Grjazins pārspēja 2020. gada WRC2 pasaules čempionu Ostbergu par nepilnām 0.5 sekundēm, bet trešo vietu ieņēma Eiropas čempionāta šī brīža kopvērtējuma vicelīderis Mikolajs Marčiks.

“Netīrākajās vietās pieļāvu dažas kļūdas, bet tas nemaksāja man daudz laika,” pirms Ungārijā gaidāmā ERC asfalta posma sacīja Grjazins, kurš šonedēļ startē ar jauna krāsojuma “Volkswagen Polo GTI R5” automašīnu.

Andreass Mikelsens, kurš pagājušās nedēļas nogalē nodrošināja 2021. gada WRC2 titulu, bet šonedēļ “Rally Hungary” ietvaros var nodrošināt arī ERC titulu, bija tikai septītais.

Dmitrijs Feofanovs un Normunds Kokins tikmēr bija septītie ātrākie starp ERC2 čempionāta ieskaites ekipāžām.

Pirms tam shakedown ātrumposmā arī ātrāko laiku uzrādīja Grjazins, otrais bija Marčiks, bet trešo vietu ieņēma mājinieks Norberts Hercigs. Savukārt avāriju piedzīvoja igaunis Kens Torns.

15 ātrākie sportisti veiks starta vietu izvēli pirms šovakar gaidāmā pirmā ātrumposma, kas notiks Rabočiringas trasē.