“Rally Estonia” pirmajā ātrumposmā uzvar Brīns

Foto: M-Sport

Igaunijā startējis pasaules rallija čempionāta (WRC) septītais posms, un jau ceturtdienas vakarā tika aizvadīts pirmais ātrumposms. Ātrākais tajā bija “M-Sport Ford” komandas pilots Kreigs Brīns, bet lielās cīņas tiks aizvadītas nākamajās trīs dienās.

Pirmais ātrumposms notika Tartu un bija 1.66 kilometrus garš. Īru pilota Brīna ekipāža sasniedza labāko rezultātu, par nieka 0.1 sekundi uzveicot sezonas kopvērtējuma līderi Kalli Rovanperu, bet 0.2 sekundes zaudēja Elfins Evanss. Pirmo piecinieku noslēdza Tjerī Noivils un mājinieks Ots Tanaks, kurš piedzīvoja nelielas tehniskas problēmas ar ātrumkārbu. Pirmās desmit ekipāžas iekļāvās 1.7 sekundēs.

“Rally Estonia” pirmā pilnā diena tiks aizvadīta piektdien, kad sportistiem būs jāmēro astoņi ātrumposmi ar kopējo garumu 140.84 kilometri. Pēc tam sacensības Tartu apkaimes ceļos turpināsies sestdien un svētdien.

Pirms Igaunijas posma pasaules čempionāta kopvērtējumā pārliecinošs līderis ir “Toyota” komandas braucējs Rovanpera, bet viņa tuvākie sekotāji ir “Hyundai” piloti Noivils un Tanaks, kuri zaudē, attiecīgi, 65 un 83 punktus.

SS1 rezultāti:

Visi rezultāti >>