Vai Gronholms atgriezīsies rallijā?

Info: autosport.com
Foto: ewrc.cz

Iespējams, nākamgad dažos WRC rallija posmos mēs atkal redzēsim somu rallija braucēju Markusu Gronholmu, kurš varētu braukt ar „Mini World Rally” automašīnu.

Drīz par atgriešanos pasaules rallija čempionātā gatavojas paziņot britu kompānija „Prodrive”, kas ilgus gadus sadarbojās ar „Subaru”. Taču šoreiz „Prodrive” sadarbosies nevis jau ar pieminēto „Subaru”, bet gan ar…”Mini”, kas 2011. gadā plāno startēt WRC rallijā.

Tiek uzskatīts, ka pie šī brīža situācijas jauniem ražotājiem ir grūti ienākt WRC un kļūt par spēcīgu rūpnīcas komandu. Tādēļ arī tika nolemts pārveidot šī brīža WRC automašīnas, lai tādējādi varētu atvērt vārtus jauniem ražotājiem. Šobrīd WRC ir divas rūpnīcas komandas – „Ford” un „Citroen”, taču, visticamāk, nākamgad būs arī trešā vienība – „Mini”.

Šobrīd runā, ka jaunās komandas viens no pilotiem varētu būt jaunais un talantīgais norvēģu rallija braucējs Mads Ostbergs, kurš jau ilgu laiku sadarbojas ar „Prodrive”. Kā otrs pilots tiek minēts Gronholms, kurš nenoraida šādu iespēju. „Es būtu ieinteresēts atgriezties WRC,” atzīst divkārtējais pasaules čempions. „Es par to noteikti padomātu. Būtu grūti atgriezties uz visu sezonu, taču būtu ar mieru piedalīties testos un dažos rallijos. Kāpēc ne?”

Kā atzīst „Ford” komandas boss Malkolms Vilsons, tas būtu fantastiski, ja Gronholms nolemtu atgriezties. „Gronholms vienmēr būs laipni aicināts atgriezties. Būtu lieliski, ja viņš šajā brīdī palīdzētu „Mini”. Domāju, ka viņš nākamgad varētu piedalīties testos un kādos sešos posmos, taču Markuss būs vīlies, ja viņam neizdosies uzvarēt. Jebkurā gadījumā viņš ar savu lielo pieredzi būtu ļoti noderīgs „Mini” komandai.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *