Subaru debitēs WRC asfalta posmā

Info: swrt.com
Foto: rallye-mad.com

Pēc divu nedēļas pauzes atsāksies WRC rallija čempionāts, kur „Subaru” komanda pirmo reizi ar savu jauno modeli piedalīsies sacensībās uz asfalta seguma.

Somijā Kriss Atkinsons izcīnīja trešo vietu, kamēr viņa komandas biedrs Peters Solbergs palika sestais. Līdz šim „Subaru” komanda ar savu jauno „Impreza WRC2008″ modeli ir aizvadījuši trīs grants rallija posmus, bet tagad sekos asfalta posms, kur, pēc „Subaru” komandas testa pilota Marko Martina vārdiem, „Subaru” jaunais modelis būs ļoti konkurētspējīgs.

Līdz šim šajā rallijā labi gājis Solberga ekipāžai, kura Vācijā ir uzrādījusi labus rezultātus. Ir uzvarēti atsevišķi ātrumposmi, arī citu „dopu” laiki bijuši konkurētspējīgi ar pārējiem vadošajiem pilotiem. Trase šeit ir ātra, bet šaura, kas kļūdas praktiski nepiedod. Tas, ka trase ir ātra, apliecina pagājušā gada Vācijas rallija uzvarētāja Sebastiena Loeba finišā uzrādītais vidējais ātrums, kas bija nedaudz virs 100 km/h.

Solbergam šis būs jau septītais starts Vācijā, bet pagaidām labākais rezultāts ir uzrādīts tieši pagājušajā gadā, kad ekipāža spēja izcīnīt sesto vietu. „Vācijas rallijs man patīk,” saka Solbergs. „Pēc Somijas rallija aizvadījām divas testu dienas uz asfalta, tāpēc daudzas lietas mums vēl ir jaunas. Martins ir aizvadījis vairākus testu braucienus, un atzīst, ka mašīna ir ļoti konkurētspējīga. Pēdējās reizēs mēs šeit esam bijuši ātri, tāpēc redzēsim, kā veiksies ar jauno modeli. Jauna mašīna, jaunas riepas – komandai būs daudz, ko mācīties, taču tas pirms Spānijas un Korsikas asfalta posmiem ir ļoti svarīgi.”

Kamēr Solbergam šis būs septītais rallijs, Atkinsonam Vācijā būs tikai ceturtais piegājiens. „Pagājušajā gadā mēs bijām ātri, bet šogad mums ir jauna mašīna un jaunas riepas, kā arī šis ir pirmais asfalta posms, tāpēc nevaru spriest, cik ātri būsim šoreiz. Jo vairāk braucu ar jauno modeli, jo pārliecinošāk es tajā jūtos. Uz šo posmu raugos ļoti optimistiski.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *