Somija un Itālija kopīgi sāk unikālu attīstības programmu rallija pilotiem

Foto: automobilsport.com

Riepu ražotājs “Pirelli” kļuvis par atbalstītāju jaunai iniciatīvai apvienot motoru sporta federācijas Somijā un Itālijā, lai radītu inovatīvu rallija treniņu programmu jaunajiem autosporta talantiem.

Somija ir pazīstama ar ātriem grants ātrumposmiem, kamēr Itālija vairāk zināma ar sarežģītiem asfalta rallijiem. Jaunā sportistu attīstības programma paredz izmantot abu šo valstu ralliju specifiku, lai apmācītu braucējus, izmantojot gan Somijas, gan Itālijas ceļus, zināšanas un citas iespējas.

Jaunajiem talantiem no Somijas un Itālijas būs iespēja apmeklēt treniņnometnes un seminārus abās valstīs, lai palīdzētu sportistiem vienlīdzīgi attīstīt prasmes braukt gan pa granti, gan asfaltu. Nav noslēpums, ka vadošās rallija komandas mūsdienās alkst noalgot šādus pilotus, taču reti kurš spēj būt vienlīdz ātrs dažāda seguma trasēs.

Pirmais, kurš iekļauts šajā programmā, ir 18 gadus vecais soms Jūso Nordgrens, pašreizējais Somijas rallija čempions Junioru ieskaitē. Nordgrens decembrī ieradīsies uz pirmo jaunās attīstības programmas treniņnometni, kas tiks rīkota Sardīnijā.

Nākotnē pie iespējas apgūt prasmes Somijas grants ceļos tiks arī jaunie itāļu rallija talanti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *