Seska/Franča ekipāžai asfalta rallijs Itālijā beidzas ceturtajā ātrumposmā

Foto: Facebook.com/MartinsSesksRallying

Mārtiņa Seska un Renāra Franča ekipāža šonedēļ bija devusies uz Itāliju, lai startētu tur notiekošajās asfalta sacensībās “Rally Lana”. Diemžēl jau ceturtajā ātrumposmā tika piedzīvota izstāšanās.

Šajās sacensībās Seska/Franča ekipāža startēja ar mērķi gatavoties Eiropas čempionāta nākamā posma sacensībām “Rally di Roma Capitale”, kas notiks turpat Itālijā nākamās nedēļas nogalē. Latviešu braucēji sēdās “Škoda Fabia Rally2-Kit” automašīnā, ar mērķi plānoto septiņu ātrumposmu (94.15 km) laikā iegūt iespējami vairāk pieredzes braukšanā pa asfalta ceļiem.

Pirmajā ātrumposmā Sesks/Francis ierindojās 14. pozīcijā, otrajā dopā guva 13. vietu, bet trešajā bija jau vienpadsmitie. Tobrīd sacensību summā tika ieņemta 13. vieta, bet “Under 25” klasē – otrā. Diemžēl jau ceturtajā ātrumposmā “Proracing Engineering” sagatavotajai mašīnai atgadījās motora defekts, pēc kā nācās izstāties. Jāpiebilst, ka tuvu pie 20 ekipāžām startēja ar veiktspējas ziņā pārākajām “Rally2″/R5 mašīnām, bet kopumā uz starta izgāja gandrīz 100 ekipāžas.

Šis bija Itālijas asfalta rallija čempionāta ceturtais posms. Par uzvarētāju kļuva Stefano Albertini (“Škoda Fabia Rally2 evo”), kurš par 6.9 sekundēm pārspēja Simoni Kampedelli (“Škoda Fabia Rally2 evo”). Tikai noslēdzošajā ātrumposmā Kampedelli pacēlās uz otro vietu, bet daudz laika pazaudēja Korado Pincano (“Volkswagen Polo GTI R5”). Pirms pēdējā dopa Pincano bija tikai 3.6 sekundes aiz līdera, bet beigās guva trešo vietu, piekāpjoties uzvarētājam par 34 sekundēm.

Rezultāti:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *