Sainss: Daudz kas būs atkarīgs no Sordo un P.Solberga

Info: wrc.com
Foto: ewrc.cz

Divkārtējais pasaules čempions rallijā Karloss Sainss intervijā atzinis, ka cīņā par čempiontitulu daudz kas Spānijas rallijā būs atkarīgs no Dani Sordo un Petera Solberga snieguma.

Šis ir priekšpēdējais WRC rallija posms šogad, kurā teorētiski varētu uzzināt šī gada čempionu. „Nepārprotami Sordo un P.Solbergs šajā rallijā spēlēs lielu lomu,” saka Sainss. „Solbergs tikai nesen pārsēdās uz „Citroen C4 WRC” automašīnu. Viņš varbūt ļoti, ļoti ātrs, taču jautājums, cik ātri viņš sapratīsies ar šo mašīnu.”

Tāpat arī Sainss, kurš WRC rallijā uzvarēja 1990. un 1992.gadā, atzina, ka svarīga loma būs Sordo, kurš var palīdzēt ne tikai Loebam, bet arī komandai izcīnīt kārtējo titulu ražotāju kausā.

„Grūti prognozēt šī rallija uzvarētāju,” turpina Sainss. „Iepriekš esmu braucis abās komandās, tāpēc man ir labas attiecības gan ar „Ford”, gan ar „Citroen”. Man šajās abās komandās ir daudz draugu. Domāju, ka šeit uzvarēs nevis tas, kurš būs ātrāks, bet tas, kurš pieļaus mazāk kļūdas. Visi zina, ka Loebs ir ātrs Spānijā, bet Hirvonens Velsā. Ja katrs no viņiem uzvar „savu” ralliju, tad kopvērtējumā uzvar Hirvonens, tāpēc spiediens noteikti tiek izdarīts uz Loebu.”

„Man patīk Hirvonena progress pēdējo gadu laikā. Viņš ir daudz mācījies. Viņam ir pietiekami daudz talanta, lai šogad kļūtu par čempionu. Uzskatu, ka var prognozēt, ka Loebs uzvarēs Spānijā, jo tas ir asfalts, kurš viņam vienmēr ir padevies. Taču, kurš uzvarēs kopvērtējumā – neņemos spriest, ” atzīst Karloss.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *