Latvala piedzīvo smagu avāriju, komanda pārtrauc dalību testos

Foto: wrc.com

“Volkswagen” komanda ir pārstājusi dalību testos pēc tam, kad smagu avāriju tajos piedzīvojis Jari-Mati Latvala.

No 1. līdz 4. oktobrim Korsikā norisināsies pasaules rallija čempionāta nākamais posms un “Volkswagen” komanda jau bija sākusi testus, lai šīm sacensībām sagatavotos pēc iespējas labāk. Diemžēl jau testu sākumā Latvala piedzīvojis nopietnu avāriju.

Negadījums notika testu otrajā dienā, kad kādā pagriezienā Latvala nenovaldīja savu “Volkswagen Polo R WRC” automobili un ielidoja kokos. Ne viņs, ne stūrmanis Mīka Antila nav cietuši, lai gan trieciens bijis pamatīgs.

Avārijas rezultātā mašīna bijusi pārāk bojāta, lai to varētu atjaunot, tāpēc komanda testus ir pārtraukusi. Testu atlikušajā daļā divas dienas bija paredzēts trasē doties sezonas līderim Sebastjēnam Ožjē, bet vienu dienu pie stūres bija plānots laists Andreasu Mikelsenu.

Tiesa, šāds scenārijs varētu atstāt sekas uz komandas sniegumu, jo Korsikā WRC sacīkstes nav notikušas kopš 2008. gada un šajos testos bija iespēja iepazīties ar vietējiem ceļiem. Ožjē Korsikā nekad nav braucis ar WRC auto, bet 2008. gadā ar “Citroen C2 S1600” ieguva otro vietu Junioru ieskaitē.

Mikelsens pēdējo reizi Korsikas rallijā startēja 2012. gadā ar “Skoda Fabia S2000”, kad tas bija “Intercontinental Rally Challenge” čempionāta posms. Pirms tam 2007. un 2008. gadā viņš šeit startējis ar “Ford Focus RS WRC”.

Savukārt Latvalam šie bija jau otrie testi Korsikā šajā gadā, jo pirms tam jūlijā viņš šeit bija testējis “Michelin” riepas.

Izmantotie resursi:
www.wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *