Komanda iedod Tanakam WRC auto un piekodina cīnīties par uzvaru

Igauņu autosportists Ots Tanaks pasaules rallija čempionāta sezonas noslēdzošajā posmā Lielbritānijā atgriezīsies pie WRC auto stūres.

Tanaks šogad pasaules čempionātā startē ar riepu ražotāja DMACK atbalstu. Šīs riepas viņš izmantos arī Lielbritānijas rallijā, kad uz starta stāsies ar “M-Sport” komandas sagatavotu un apkalpotu “Ford Fiesta RS WRC” automobili. 2011. gadā viņš tieši Lielbritānijā ar šādu mašīnu un riepām debitēja WRC klasē, toreiz izcīnot sesto vietu.

Uz šīs sezonas pēdējo posmu DMACK plāno piedāvāt jaunas riepas un kompānijas direktors Diks Kormaks ir cerību pilns.

“Nav šaubu par to, cik ātrs ir Ots,” viņš saka. “Es pavisam noteikti domāju, ka pjedestāls viņam ir reālistisks uzstādījums. Bet, ja viss ies labi, kāpēc gan nemēģināt cīnīties par uzvaru? Mēs iedosim viņam mašīnu un vienkārši prasām braukt tik ātri, cik vien tas ir iespējams!”

Ar WRC auto Tanaks šogad piedalījies divos pasaules čempionāta posmos. Montekarlo rallijā viņš izcīnīja piekto vietu, bet Portugālē atradās otrajā pozīcijā, kad piedzīvoja avāriju.

Šogad Tanaks koncentrējās WRC2 programmai, tomēr Austrālijas rallijā avarēja, sabojājot izredzes kļūt par pasaules čempionu šajā klasē.

Info: autosport.com
Foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *