Kazazs/Mālnieks izcīna uzvaru Turcijas ziemas rallijā

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Stūrmanis Andris Mālnieks kopā ar turku pilotu Keremu Kazazu šajās brīvdienās startēja Turcijas rallija čempionāta pirmajā posmā “Sarikamis Rallisi”, un kopīgiem spēkiem izcīnījuši uzvaru.

Turcijas čempionāta sezona startējusi ar ziemas ralliju. Sacensības iesākās jau piektdienas vakarā, kad notika pirmais ātrumposms, pēc tam sestdien tika veikti vēl seši, bet šodien – noslēdzošie seši dopi. Sacensību kopējā distance bija virs 125 kilometriem.

Kazazs pirms sacensībām savā dzimtenē bija aizvadījis trīs ziemas sacīkstes Baltijas valstīs. “Rally Alūksne” kopā ar spāņu stūrmani Albu Sančesu Gonsalesu tika gūta 12. vieta absolūti, otrā EMV2 grupā, trešā LRC2 ieskaitē, kā arī sasniegta uzvara rallijsprinta kategorijā. Pēc tam “Otepää Talveralli” tika piedzīvota izstāšanās, bet rallijā “Sarma” ar turku stūrmani Ali Emri Jilmazu sasniegta sestā vieta kopējā ieskaitē un uzvara LRC2 grupā.

Andris Mālnieks ar šo pilotu bija startējis jau iepriekšējās sezonās, bet rallijā “Sarma” lasīja stenogrammu citam turku braucējam, Canam Alakočam, kurš pilotēja “Renault Clio Rally4”. LRC4 ieskaitē Gulbenē tika gūta otrā vieta LRC4 grupā.

“Sarikamis Rallisi” sacensībās Kazazs/Mālnieks startēja ar “Ford Fiesta Rally2”. Pēc pirmā ātrumposma ekipāža atradās otrajā vietā, pēc otrā dopa atkrita uz trešo, bet tad pārņēma vadību, ko noturēja līdz finišam. Otrajā vietā finišējušais Ali Turkans (“Ford Fiesta Rally3”) zaudēja 24 sekundes, kamēr trešajā vietā ierindojās un 43 sekundes no uzvarētājiem atpalika Umits Cans Ozdemirs (“Škoda Fabia Rally2 evo”). Kopumā startēja 26 ekipāžas.

“Sarikamis Rallisi” rezultāti:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *