Bloks uz WRC, Vilkss uz IRC

Info: autosport.com
Foto: rallybuzz.com

ASV rallija braucējs Kens Bloks šogad brauks WRC rallija čempionātā, bet divkārtējais Lielbritānijas rallija čempions Gajss Vilkss savu meistarību slīpēs IRC rallijā.

Pagājušajā gadā Vilksu redzējām Talsu rallijā ar Mitsubishi Lancer X automašīnu. Rezultātā pilots izcīnīja septīto vietu N4 klasē, bet desmito absolūtajā kopvērtējumā. Neilgi pēc tam šķīrās Vilksa un malaiziešu automobiļu ražotāja “Proton” ceļi, taču Vilkss turpināja braukt IRC rallijā, jo uz sezonas pēdējo posmu viņš guva iespēju startēt ”Skoda UK” komandā.

Pēc Skotijas IRC rallija Vilkss, kurš pēc Krisa Mēkes diskvalifikācijas kļuva par Skotijas IRC rallija uzvarētāju, atzina, ka labprāt brauktu pilnu šī seriāla sezonu, un tas arī ir noticis – nu zināms, ka Vilkss ar ”Skoda Fabia S2000” automašīnu šogad brauks beļģu komandas ”Rene Georges Rally Sport” sastāvā. Plānots, ka sportists varētu startēt septiņos posmos, no kuriem pirmais plānots jau Montekarlo IRC rallijā.

Tikmēr patīkamu ziņu vakar saņēma visi WRC rallija fani, jo ASV rallija braucējs un ekstrēmo sportu zvaigzne Kens Bloks šogad “Monster Energy World Rally” komandas sastāvā brauks WRC rallijā, uzreiz gan jāatzīmē, ka ne visos posmos. “Vienmēr biju sapņojis braukt WRC rallijā,” saka sportists. ‘’Taču es turpinātu sapņot, ja teiktu, ka jau tuvākajā laikā cīnīšos par goda pjedestāliem. Man būs tā izdevība braukt kopā ar pasaules labākajiem rallija braucējiem. Mērķis šogad irattīstīties un krāt pieredzi, lai nākotnē būtu konkurētspējīgāks.”

“Tās ir lieliskas ziņas, ka Bloks brauks WRC rallijā, bet pats labākais, ka viņš izvēlējās tieši “Ford”,” priecīgs ir “Ford” komandas vadītājs Malkolms Vilsons. Plānots, ka debiju Bloks WRC rallijā piedzīvos Meksikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *