Akropoles rallijā triumfē Gronholms

Info, Foto: www.acropolisrally.gr

Par Akropoles rallija uzvarētāju vakar kļuva „BP Ford” komandas pilots Gronholms, kurš par 38 sekundēm apsteidza Loebu. Trešajā vietā ierindojās „Subaru” komandas pilots P.Solbergs, kurš no līdera atpalika par vienu minūti un trīsdesmit četrām sekundēm.

Svētdien pilotiem bija jāaizvada 5 ātrumposmi, kuros par uzvarētājiem kļuva pieci dažādi sportisti. Vadošie sportisti brauca nedaudz piesardzīgāk nekā parasti, jo risks šoreiz varētu nozīmēt izstāšanos. Loebam vakar izdevās atkarot pāris sekundes, bet neko vairāk francūzis vairs nemēģināja darīt, apzinoties, ka atgūt pusminūti būs ļoti grūti.

Arī P.Solbergs pēdējos ātrumposmus brauca diezgan piesardzīgi, saprotot, ka Loebu vairs panākt nevar, bet Hirvonens ir patālu un viņa trešo pozīciju soms apdraudēt nespēj.

Piektais Grieķijā finišēja H.Solbergs, diezgan pārliecinoši apsteidzot sestās vietas ieguvēju Atkinsonu, kurš pirmajā dienā vienu brīdi pat turējās pirmajā trijniekā.

Mūsu kaimiņš Urmo Aava Akropoles ralliju pabeidza augstajā 14. pozīcijā, kas, viņam ir ļoti labs sasniegums.

Līdz ar šo uzvaru Gronholms savu pārsvaru pār Loebu ir palielinājis līdz 9 punktiem. Arī komandu ieskaitē nomācošs pārsvars ir „BP Ford” komandai, jo „Citroen” komanda pēc šī posma atpaliek jau par 28 punktiem.

Nākamais pasaules rallija čempionāta posms, kurā arī šogad plāno startēt daži piloti no Latvijas, pēc 2 mēnešiem norisināsies Somijā.

Akropoles rallija kopvērtējums:
1. M.Gronholms Ford Focus RS WRC 3:46’25.9
2. S.Loebs Citroen C4 WRC +38.5
3. P.Solbergs Subaru Impreza WRC +1’34.9
4. M.Hirvonens Ford Focus RS WRC +2’40.7
5. H.Solbergs Ford Focus RS WRC +4’50.2
6. K.Atkinsons Subaru Impreza WRC +6’30.2
7. J.Kopeckis Skoda Fabia WRC +8’13.5
8. M.Štols Citroen Xsara WRC +8’53.3
9. G.Vilkss Ford Focus RS WRC +9’51.6
10. M.Vilsons Ford Focus RS WRC +10’38.3

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *