Vorobjovs/Zicāns: Mērķi Talsu rallijā visaugstākie

Info: Mārtiņš Janovskis, Vorobjovs Racing preses pārstāvis
Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Šajā nedēļas nogalē startēs „Rally Talsi”, kas jau ceturto gadu zināms kā Čempionu rallijs. Arī šogad šajā rallijā uz starta izies „Vorobjovs Racing” ekipāža Jānis Vorobjovs/Guntars Zicāns, kuriem piešķirts trešais starta numurs.

Pagājušajā nedēļas nogalē Jānis ar Guntaru bija redzami Kalnamuižas rallijsprintā, kur sportisti startēja ar sev neierastu automašīnu – BMW M3. Lai arī šis rallijs bija paredzēts tam, lai pēc ilgās pauzes atgūtu braukšanas garšu, „Vorobjovs Racing” ekipāža finišā uzrādīja pārliecinoši ātrāko laiku 2WD Open klasē, kā arī bija piektā ātrākā starp visām 46 finišējušajām ekipāžām.

„Bija patīkami pabraukt ar tāda tipa mašīnu, ar kādu nebija braukts gadiem ilgi,” saka Guntars Zicāns. „Braucām prieka pēc bez absolūtās spriedzes. Vismaz spriežot no skatītāju atsauksmēm, tad viņiem tas patika, par ko arī pašiem prieks. Pierādījām, ka ar jebkuru mašīnu var braukt ātri. Visticamāk, ar BMW M3 bieži nesanāks braukt, jo gan Latvijā, gan Igaunijā brauksim ar „Mitsubishi Evo X”, taču, ja būs iespēja, noteikti brauksim.”

Šonedēļ komanda aizvadīja divu dienu testus ar savu īsto kaujas zirgu – „Mitsubishi Evo X”, kur kopā tika nobraukti apmēram 200 kilometri. „Otrdien un trešdien no rīta līdz vakaram aizvadījām intensīvus testus. Kopā nobraucām apmēram 200 kilometrus. Jāsaka, ka šajos testos ne tikai braucām un centāmies uzrādīt pēc iespējas labākus laiku, bet arī lielu uzmanību veltījām regulējumiem. Mums testos bija ļoti profesionāls somu mehāniķis, kurš strādāja ar dažādiem mašīnas regulējumiem. Šie bija ļoti vērtīgi un informācijas bagāti testi. Ieguldījām nopietnu darbu.”

Neskatoties uz kuplo un spēcīgo dalībnieku skaitu, ekipāžas mērķi kā vienmēr ir visaugstākie. „Protams, neskatoties uz sīvo konkurenci, mērķi ir visaugstākie. Šobrīd sportiskā forma ir laba. Arī mašīnai nav nekādu problēmu. Darīsim visu, lai Čempionu kauss nonāktu pie mums,” tā Zicāns.

”Vorobjovs Racing” ekipāžu atbalsta BTV, Vorobjovs Racing, Vidzemes Betons, Rallija Klubs, Pirelli, AXIO Capital.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *