Vorobjovs aizvadījis rallija testus Gulbenē

Laika apstākļi šoziem ir ļoti nepastāvīgi, tomēr autosporta līdzjutēji un arī autosportisti cer, ka ziema šogad nepievils un Latvijas rallija sezona iesāksies ar īstām ziemas sacīkstēm. Kamēr rallija “Sarma” organizatori veic vēl pēdējos organizatoriskos darbus, cītīgi gatavojas un trenējas arī sportisti. Svētdien un pirmdien Gulbenes novada ceļos testi notika vairākkārtējam Latvijas čempionam Jānim Vorobjovam un viņa komandai.

J.Vorobjovs stāsta, ka testos notiek gan tehnikas sagatavošana ziemas apstākļiem, tiek izvēlēti labākie automašīnas regulējumi, gan arī notiek treniņi, kuros autobraucēji atsvaidzina savas ziemas braukšanas iemaņas. “Pagājušais gads mums ne pārāk labi beidzās rudenī rallijā “Latvija”, kur mēs apskādējām tehniku un cieta arī pašu veselība, tādēļ bija arī tāda morāla barjera. Šī iemesla dēļ aizbraucām uz ralliju Baltkrievijā, ko lēnām iesākām, taču sacensību beigās mums temps palielinājās un tagad jau ar katru dienu sejā atgriežas arvien lielāks smaids un vēlme startēt mums ir! Esam gatavi arī startam rallijā “Sarma”,” saka autosportists.

Iecienījuši ralliju “Sarma”

J.Vorobjovs atklāj, ka komanda testiem ir izvēlējusies Gulbenes novadu. “Esam ļoti iecienījuši “Sarmas” ralliju un mums ir izveidojušās ļoti jaukas attiecības jau vairāku gadu garumā ar Sniedzānu ģimeni un pārējiem rallija organizatoriem, kas ar sirdi un dvēseli dara visu iespējamo, lai rallijs šeit būtu un lai šeit pulcētos visi Latvijas autosportisti. Liels paldies viņiem, ka palīdz noorganizēt arī šos testus un treniņus! Gulbenē ir ļoti atsaucīgi cilvēki!” saka autosportists. Viņš atklāj, ka autosportista sapnis ir labi sagatavots, ciets ceļš, kuram gar malām ir kupenas un valnīši, gaisa temperatūra – apmēram mīnus 5 grādi. “Tādi apstākļi, kādi bija šoreiz testu laikā, bija vienkārši lieliski!” atzīst J.Vorobjovs. Viņš cer, ka arī “Sarmas” rallijs visus sagaidīs ar līdzīgiem laika apstākļiem.

J.Vorobjovs norāda, ka viņa ekipāžai šogad ir mērķis cīnīties par čempionu titulu. “Jebkurā gadījumā brauksim tā, lai ir komfortabli un ātri. Startēsim visos Latvijas rallija čempionāta posmos, šobrīd vēl notiek sarunas ar atbalstītājiem par iespēju startēt Lietuvas čempionātā,” piebilst J.Vorobjovs.

Būs interesantas sacīkstes

Jau rakstījām, ka rallijs “Sarma 2015” notiks 23. un 24.janvārī. Tas būs gan 2015.gada Latvijas un Igaunijas ralliju čempionātu pirmais posms, gan arī Latvijas rallijsprinta čempionāta otrais posms. Starts rallijam tiks dots 23.janvārī Apē. Pirmajā dienā sportisti aizvadīs četrus ātrumposmus. Otrajā dienā sacensības norisināsies mūsu novada ceļos, kur paredzēts aizvadīt vēl sešus ātrumposmus. Organizatori ik reiz cenšas sagatavot sacensības tā, lai interesanti ir gan autosportistiem braukt, gan skatītājiem skatīties.

Info: Evita Brokāne (dzirkstele.lv)
Foto: Vorobjovs Racing

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *