Sportisti turpina pieteikt savu līdzdalību rallijā Kurzeme 2008

Info: Līga Ratniece-Kadeģe

Vēl divas dienas sportisti var pieteikt savu līdzdalību LMT Latvijas autorallija čempionāta posmam – autorallijam „Kurzeme”, kas notiks šā gada 4. un 5. jūlijā Liepājas apkārtnē. Rallija organizatori sola gan sportistiem, gan skatītājiem un līdzjutējiem interesantu un skatāmus ātrumposmus. Īpaši saistoši solās būt divi ātrumposmi pašā Liepājas centrā – Rožu laukumā.

Līdz 25. jūnijam savu dalību autorallijā „Kurzeme” bija pieteikušas 26 ekipāžas. Kā norādīja rallija organizators Dāvis Kalniņš, tad pieteikušās ir gandrīz visas spēcīgākās Latvijas autorallija ekipāžas, gan Jānis Vorobjovs, Guntis Ervalds (SEB Līzings rallija komanda), gan brāļu Neikšānu vadītās ekipāžas – Andis Neikšāns, Pēteris Dzirkalis (LMT rallija komanda) un Māris Neikšāns, Gundars Kreilis (LMT rallija komanda), kas noteikti sola sīvu cīņu par sekundes simtdaļām N4 klasē. Iespējams pašmāju sportistiem konkurenci sastādīs divas Ukrainas ekipāžas, kas startēs N4 klasē ar Subaru Impreza automašīnām.

Vēl savu dalību ir pieteikusi jauktā Lietuvas, Igaunijas ekipāža – Kaspars Koitla (EST) Greta Germanavičiute (LIT) ar HONDA CIVIC TYPE-R (A7), kā arī divas Krievijas sportistu ekipāžas, kas startēs N3 un A+ klasē.

Šodien autorallija „Kurzeme’2008″ organizatori sagaidīja arī pašmāju spēcīgākās ekipāžas Ivara Vasaraudža un Valda Spredža pieteikumu (Skandi Auto Rallija Komanda), kuri startēs ar savu Mitsubishi Lancer WRC (A8). Rallija „Kurzeme’2008″ organizators Dāvis Kalniņš atzīst, ka ir saņemt pieteikums par līdzdalību rallijā no Raimonda Kisiela un Gata Panava, kuri arī brauks ar WRC automašīnu (Škoda Fabia WRC (A8).

LMT autorallija čempionāta posms, autorallijs „Kurzeme” šogad sola īpaši sīvas cīņas un interesantām virāžām bagātus ātrumposmus. „Kurzeme” ir priekšpēdējais LMT Latvijas autorallija čempionāta posms, kurā lielā mērā tiks izšķirts, kas šogad izcīnīs uzvarētāja laurus un čempionu titulus.

Rallija ģenerālsponsors „Energoremonts Rīga”, atbalsta Liepājas dome, Siemens, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde, Liepājas osta, Lauma Fabrics; Tengtools un Luna, Canon IB serviss,. Apdrošina – IF; biļetes “Biļešu servisā”; informē:Radio Skonto; Liepajniekiem.lv, TV Dzintare, Privātā dzīve. LRČ oficiālā televīzija – LTV7.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *