Šovakar startē ASRT rallijs „Alūksne 2012

Info: Dace Janova, ASRT rallija “Alūksne 2012” preses centra vadītāja
Foto: Dace Janova (Fotoaģentūra “4rati”)

Šovakar, 20.janvārī, ar ceremoniālo startu Alūksnes pilsētas centrā tiks atklāta Latvijas rallija sezona un tās pirmā sacensība – ASRT rallijs „Alūksne 2012″ kandidātrallijs iekļaušanai 2013.gada Latvijas rallija čempionātā un šī gada pirmais rallijsprinta čempionāta posms.

Piedāvājam dažu vadošo rallija ekipāžu komentārus pēc iepazīšanās ar trasi.

Aivis Egle ir apmierināts, ka pieteicis savu dalību šajās sacensībās. „Ņemot vērā trases konfigurāciju – kur vēl labāku sacensību sezonas pirmajam rallijam! Ļoti ceru, ka arī nākamgad „Alūksnes” rallijs tiks iekļauts Latvijas rallija čempionāta kalendārā. Pēc iepazīšanās ar trasi ir skaidrs, ka rallijs būs patiešām interesants. Brauksim savā tempā, kādā jūtamies komfortabli. Protams, ja redzēsim, ka vadošajām ekipāžām ātrumposmu rezultāti būs līdzīgi, par uzvaru pacīnīsimies!”

Guntars Zicāns – „Trase laba un sarežģīta. Galvenais, ka ceļu klāj ledus un sniegs, tā ir līdzena un bez bedrēm. Mūsu ekipāžai tā ir pirmā sacensība pēc trīs mēnešu pārtraukuma, arī mašīna mums ir jauna – domājam, ka „Alūksne 2012″ būs ideāls treniņš pirms Latvijas čempionāta sezonas starta jau nākamnedēļ Lietuvā.”

Aivis Aizsilnieks – „Ļoti sarežģīta un interesanta trase ar daudzveidīgu reljefu, lieliski piemērota jaunās sezonas pirmajam rallijam. Šķiet, pēdējos gados nav bijis neviens rallijs, kurā tik daudz ātrumposmi jābrauc diennakts tumšajā laikā. Arī konkurence „Alūksnē” mums būs spēcīga, domāju, ka vismaz 6 ekipāžas varētu uzrādīt līdzīgus rezultātus.. Vakar patrenējāmies, mašīna ir kārtībā, arī paši esam labā sportiskajā formā. Kā veiksies rīt – laiks rādīs!”

Rīt, 21.janvārī ar pirmo numuru uz starta stāsies Jāņa Vorobjova/Guntara Zicāna ekipāža, otrais – igauņi Raul Jeets/Andrus Toom, trešais Mārtiņš Svilis/Aivis Aizsilnieks, tālāk Aivis Egle/Andis Dauga, Jānis Feldmanis/Anrijs Jesse, Raimonds Kisiels/Arnis Ronis.

Atgādinām skatītājiem, ka, pateicoties SIA „4plus”, ralliju viņiem būs iespēja vērot bez ieejas maksas.

Rallija atbalstītāji ir paredzējuši arī papildbalvas, lai palielinātu braucēju sportisko interesi – vienas ass piedziņas automašīnu konkurencē rallija ieskaitē ātrākā ekipāža saņems elektromontāžas uzņēmums PIRTEL balvu 1000 EUR apmērā. Par labāko lēcienu devītā, rallija noslēdzošā ātrumposma tramplīnā „Vējakalni 1997″ sportistus apbalvos veselās trīs nominācijās- par tālāko, atraktīvāko un augstāko lēcienu.

Rallijs „Alūksne 2012″ notiks 20.-21.janvārī Alūksnes novadā, to organizē biedrība autosporta klubs Alūksne sadarbībā ar Autostils un Autostils Rally Technica, kā arī Alūksnes novada pašvaldību.

Rallija oficiālais auto – Subaru no „Ad Rem auto”.

Ralliju atbalsta Pirtel, Jaunsētas, Vējakalni 1997, SLT, Alta plus, Apiņi, 4plus, GM Mežs, ZB Auto, Marienburga, SEB, klubs „Ideja”.

Informatīvie atbalstītāji – www.4rati.lv, www.rally.ee, Tavs auto, „Auto Euro” un Malienas ziņas.

Vairāk informācijas par ASRT ralliju „Alūksne 2012″ oficiālajā rallija mājas lapā www.4rati.lv, kā arī www.autorally.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *