Sirmacim neizdodas kļūt par “M-Sport” konkursa uzvarētāju

Lai gan savu sniegumu Ralfs Sirmacis novērtē kā labu, viņam tomēr nav izdevies uzvarēt rallija rūpnīcas “M-Sport” rīkotajā konkursā “Drive DMACK Fiesta Shootout”, kas norisinājās vakar un šodien.

Aizvadīto trīs sezonu Latvijas rallija čempions R2 klasē uz konkursu Lielbritānijā devās kā viens no septiņiem izraudzītajiem pilotiem. Sirmacim tika piešķirta “wild card” par labu sniegumu Polijas rallijā.

Lai gan sportists atzīstami sevi pierādījis braukšanas pārbaudēs, komanda lēmumu daudzejādā ziņā balstījusi uz citām vērtībām.

“Gāja labi, tomēr uzvarēt neizdevās,” portālam “4rati.lv” atzina Sirmacis. “Diemžēl viņus neinteresē ātri piloti, bet emocionāli cilvēki. Neko darīt, varbūt tieši tas arī ir iemesls, kāpēc “M-Sport” komanda nav čempioni. Viss esot bijis labi, braukšana novērtēta kā fantastiska, bet man trūkstot motivācijas. Nezinu, kā 5 minūšu laikā var spriest par cilvēku…”

Balva par uzvaru konkursā bija iespēja 2015. gadā aizvadīt pasaules rallija čempionāta posmu ar “Ford Fiesta R5” automobili. Konkursā tika vērtēta gan pilota prasme trasē, gan fiziskā sagatavotība un, protams, neizpalika intervijas.

Jāatgādina, ka nesen Sirmacis šķīra sadarbību ar “LMT Autosporta Akadēmijas” rallija komandu, kas viņam nodrošināja iespēju tikt līdz šim konkursam.  Sirmacis “M-Sport” konkursā bija piedalījies jau iepriekš un arī toreiz nodemonstrējis ļoti labu sniegumu, tomēr mazliet pietrūka līdz uzvarai.

Šogad “Drive DMACK Fiesta Shootout” konkursā piedalījās arī savulaik Latvijā startējušais brits Toms Keivs, kā arī tādi jaunie talanti kā Makss Vatanens, Kevins van Deijne, Hugo Arellano, Matss van den Brands un Timo van der Marels.

Info: www.4rati.lv
Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *